Ulalarspor’da yeni sezon hazırlığı başladı

Spor Küfe Bölgesel Tor Klasman’bile (BAL) 2022-2023 sezonunda savaş edecek olan Erzincan Ulalarspor futbol takımı bakir zaman çalışmalarına Vedat Çimen tesislerinde başladı.

Bölgesel Tor Takım’bile (BAL) mücadele eden Erzincan Ulalarspor 2022-2023 sezonu hazırlıklarına başladı. Kırmızı Mavili bando çalışmalarını Erzincanspor Vedat Çimen tesislerinde gerçekleştirirken takımda morallerin efdal olduğu gözlendi.

“Tek tasavvur bökelik”

Görmüş Geçirmiş Ustalık Yönetmen Beklenti Öztekin, nezaretinde çalışmalarına başlayan Ulalarspor’da yegâne garaz şampiyona.

Yapılan çalışmalar karşı vukuf veren Teknik Direktör Beklenti Öztekin, “Bu yıl bereketli ayrımsız takım yapıp bereketli aynı meram koyduk, inşallah hedeflediğimiz arzuladığımız şampiyonluğu fehmetmek üzere elimizden geleni yapacağız. Erzincan’a ayrımsız 3. Klasman takımını kazandırmak istiyoruz. Zihayat ile görmüş geçirmiş arkadaşlardan oluşan benzeri topluluk kurgusu oluşturduk. İnşallah gani benzeri dinlenme kampı dönemi geçirdikten sonra sezona mebzul başlarız. Erzincanlı taraftarlara evire çevire tıpkısı ayak topu izlettirmek istiyoruz. Genç oyuncularımız var hem Erzincan sporuna hem de Türk sporuna oyuncular kazandırmak istiyoruz. Ama yeryüzü nazik hedefimiz bu sene böke doğmak. İnşallah onu da başaracağız” dedi.

“Özmen: Böke kendisine ense lige çıkmayı hedefliyoruz”

Erzincan Ulalarspor Başbuğ Yardımcısı Nihat Özmen ise, yaptığı açıklamada, “2022-2023 Sezonu Erzincan’ımıza şiddetli olsun. Sabık sezondan çöz transferden 5 sunum dış transferde ise şu esas kadar 16 futbolcuyu kadromuza katarak sezona başladık. Güzeşte itibariyle sezonumuz açtık. İyi benzeri hazırlık dönemi geçirmeyi planlıyoruz. Sakatsız, kazasız bire bir zaman olur inşallah. Loda takvimi açıklanana kadar çalışmalarımızı burada sürdüreceğiz. Bu sezonda hedefimiz az buçuk daha yüksek. Maharet ekibimiz ve futbolcularımızla mebzul bire bir zaman geçirmeyi planlıyoruz. İnşallah böke yerine dip lige çıkmayı hedefliyoruz” ifadelerine vadi verdi. – ERZİNCAN

Share: