Tahmazoğlu, vatandaşlarla benzeri araya geldi

Sahada sıkça vatandaşlarla tıpkısı araya mevrut Şahinbey Belediye Reisi Mehmet Tahmazoğlu, bu nöbet da uray hizmet binasında vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Seçme fırsatta vatandaşlarla mahalle, park yeri ve vadi gezisinde bir araya gelen Şahinbey Belediye Reisi Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Hizmet Binası’na mevrut vatandaşlarla kardeş kardeş ederek yapılan projelerle ilişkin düşünüm ve düşüncelerini aldı.

“Gençlerimiz ve vatandaşlarımız üzere çalışıyoruz”

Şahinbey Belediye Reisi Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşın rahatı için çalışmaların aralıksız tıpkısı şekilde devam ettiği anlatım ederek, “Gençlerimiz bizim değerlerimiz onlara her antlaşma eş çıkacağız. Vatandaşlarımız ve gençlerimiz üzere aralıksız demeden ekiplerimizle alay malay çalışıyoruz. arada bir sahada kimi vakit ise Belediye Bakım binamızda vatandaşlarımızla tıpkı araya gelerek kardeşçe ediyoruz. Vatandaşlarımızla müzakere ederek elan mebzul projeler yapmaya bitmeme edeceğiz” şeklinde konuştu.

Şahinbey Belediye Reisi ile Şahinbey Belediyesi Hizmet binasında tıpkısı araya gelen vatandaşlar, “Çanakkale ziyaretleri ve çocuklarımıza eğitimde verdiğiniz destekler üzere alelhusus teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın geleceğini bizler kadar düşünüp onların beraberinde olmanız bizleri mutlu ediyor. Herhangi Bir alanda yanımızda oldunuz, bu destekleri ve çalışmaları hangi çocuklarımız ne üstelik bizler hiçbir ant unutmayacağız. Bunun amacıyla Başkanımızla ne büyüklüğünde gurur duysak azdır. Cenabıhak kendisinden razı olsun” diye konuştular. – GAZİANTEP

Share: