Sivasspor-Gaziantep FK maçının peşi sıra

Spor Ayak Süper Lig’birlikte 2022-2023 sezonun geçmiş maçında deplasmanda Çıpa Kol Sivasspor ile 1-1 berabere küsurat Gaziantep FK’nin Beceri Direktörü Erol Keder, “İkinci yarı arasında olan tıpkı maçtı, kazanabilirdik, rakip de maçı kazanabilirdi. Adamakıllı bir karşılaşma olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Maçın peşi sıra planlı basın toplantısında mütekellim Bulut, Sivasspor’un evinde bol oynayan hayat dolu tıpkı kadro olduğunu belirterek, “Bizim adımıza adamakıllı tıpkı karşılaşma oldu. Pik dolgunca başladık ve topun hakimiyeti bizdeydi. 1-0 öne geçtik ve az buçuk ağız tadı gelince rakibe topu bıraktık.” ifadelerini kullandı.

Sivasspor’un üzerlerine gelerek pozisyonlara girdiğini nâkil Bulut, şunları kaydetti:

“Rakibimizin ikinci yarı yaptığımız yalın kat hatadan yağlık yakaladığı penaltı… İkinci yarı ortada olan aynı maçtı, kazanabilirdik, rakip bile maçı kazanabilirdi. Pir tıpkı maç olduğunu düşünüyorum. Aramıza sonraları katılan arkadaşlar vardı ve onların az buçuk bunaltıcı eksikliğini gözlemledik. 2-3 hafta sonra inşallah henüz mebzul tıpkısı Gaziantep’i herkese izlettireceğiz.”

Keder, deplasmanda kendilerini destekleyen taraftarlara teşekkür etti.

Share: