Parkta oturan gençleri gülerek dövüp videoteyp çektiler

Parkta oturan gençleri gülerek dövüp video çektiler

AKSARAY – Aksaray’üstelik benzeri takım taze, parkta oturan gençleri ayrımsız taraftan gülerek tekme tokat döverken benzeri taraftan dahi arkadaşlarına o anların videosunu çektirdi.

Olay, Ereğli Başlık Mahallesi Selçuki Parkında yaşandı. Parkta gezen tıpkı kol tüvana, banklarda oturan gençlerin yanına giderek çifte tokat patak attı. Yaşları 15 ile 18 ortada değişen çoluk çocuk sorgusuz sualsiz bankta oturan ve parkta gezen gençleri darp ederken, değişik taraftan de arkadaşlarına o anları telefon kamerasıyla saniye saniye kaydettirdi. Gençler vücutlarının mütenevvi yerlerinden yararlanırken, kendilerini savunmaya çalışsalar dahi 4-5 gençten kötek yemekten kurtulamadı. Olayı gören park yeri içerisindeki vatandaşların durumu 112 müstacel davet merkezine bildirdi.

Telefon kamerasıyla görüntülenen görüntülerde kavganın başlangıcında bankta oturan gencin yanına revan çoluk çocuk, “Ne yapıyorsun? Kardeş nasılsın?” diye zedelenmek etmeye başlıyor. İlk pres darbelerinden kurtulmaya etkin banktaki çoluk çocuk parkın içine kaçmaya önceden, önünü kesen sair gençlerle edisyon yumruğa gençleri darp ediyor. Çarpma ika esnasında el telefonu ile o anları saniye saniye görüntüleyen sair genç ise gülerek o anları kaydediyor. Kavganın böylecene 3 canlı zedelenmek edilerek yaralandı.Share: