Parkta gördükleri gençleri

Aksaray’birlikte parkta gezen bire bir kol taze, banklarda oturan gençlerin yanına anbean tekme tokat patak attı. Yaşları 15 ile 18 ortada mütebeddil çoluk çocuk sorgusuz sualsiz bankta oturan ve parkta gezen gençleri darp ederken, başka taraftan birlikte arkadaşlarına o anları telefon kamerasıyla saniye saniye kaydettirdi.

GENÇLER DAYAKTAN KURTULAMADI

Gençler vücutlarının mütenevvi yerlerinden yararlanırken, kendilerini savunmaya çalışsalar birlikte 4-5 gençten sopa yemekten kurtulamadı. Olayı gören park yeri içerisindeki vatandaşlar durumu 112 Ivedi Davet Merkezine bildirdi.

NASILSIN DEDİKTEN SONRADAN DÖVMEYE BAŞLADILAR

Telefon kamerasıyla görüntülenen görüntülerde kavganın başlangıcında bankta oturan gencin yanına giden çoluk çocuk, “Ne yapıyorsun? Ahi nasılsın?” diye niteleyerek çarpma etmeye başlıyor.

3 ZINDE YARALANDI

İlk edisyon darbelerinden kurtulmaya çalışan banktaki çoluk çocuk parkın içine kaçmaya başlarken, önünü kesen özge gençlerle edisyon yumruğa gençleri zedelenmek ediyor. Zedelenmek ika esnasında cep telefonu ile o anları saniye saniye görüntüleyen diğer canlı ise gülerek o anları kaydediyor. Kavganın sonunda 3 gailesiz darp edilerek yaralandı.Share: