Özhaseki: “Denizli’de iyice işlemler yapılıyor”

YANLIŞSIZ Öğür Genel Başbuğ Yardımcısı ve Domestik Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, ayrımsız dizi konuşma ve program için geldiği Denizli’da Komutan Zolan’la benzeri araya geldi. Denizli’birlikte yıllardır belediyecilik anlayışının bilgili olduğunu vurgulayan Genel Komutan Yardımcısı Özhaseki, “Denizli’da pir işlemler yapılıyor” dedi.

Denizli’ye ayrımsız sekans program ve ülfet üzere gelen SELIM Tümen Umumi Başkan Yardımcısı ve Yerli Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı müzakere etti. Ziyarete YANLIŞSIZ Fırka Milletvekilleri, MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Acayip ve beraberindekiler haremlik etti. Başkan Zolan Denizli Büyükşehir Belediyesi uğrunda karşıladığı DÜRÜST Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Özhaseki’ye Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nda sergilenen Yatağan palası, Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan eserleri ve Denizli Sancağını anlattı. Umumi Başkan Yardımcısı Özhaseki’nin ziyaretinden hava duyduğu memnuniyeti belirterek, eş belediyecilik hizmetlerinden övgüyle bahseden Başbuğ Zolan, “Sizlerden birçok hikmet birikim ve tecrübeyle yararlandık. İnşallah daha çok de birlikte hem şehrimize hem da ülkemize hizmet etmeyi Allah’ım şans etsin. Denizli’mize DÜRÜST Öğür belediyecilik anlayışı ile bakım etmeye çalışıyoruz. Ben yine şehrimize körpe geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

“Tığ bakım ve yapıt siyaseti izliyoruz”

Umumi Başbuğ Yardımcısı Özhaseki ise, mütenevvi mücahede ve istişareler için geldiklerini belirterek, Denizli’birlikte yıllardır belediyecilik anlayışının hakim olduğunu söyledi. Denizli’de domuzuna işlemler yapıldığını vurgulayan Özhaseki, “MYK’da aldığımız değişmeyen neticesinde Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle bütün illerimize gidiyoruz. Orada belediye başkanlarımızla istişareler ediyoruz. Yapılan faaliyetleri yegâne bir tane izliyoruz sonraları birlikte ‘Nasıl havari oluruz, işlerine elbet zahmetsiz getiririz, hangi problemleri lacerem çözeriz?’ diyerek bile bir gayretin içerisinde oluyoruz” dedi. Makro olanın gitmek olduğunu kaydeden Özhaseki, “Biz bakım ve yapıt siyaseti izliyoruz. İşimiz gücümüz birlikte bu doğrusu. İnşallah yapılan icraat Denizli’mize yararlı evet, verimli tamam diyerek yakarış ediyorum” dedi. – DENİZLİ

Share: