Özhaseki: “CHP Belediyesi denilince akla; yararsız, çökelge ve yolsuzluk dirimlik”

Yardımcı’ta açıklamalarda kâin YANLIŞSIZ Fırka Genel Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; “CHP’liler üzere ajanslara trilyonlar aktarmıyoruz. CHP Belediyesi denilince akla; gübür, çökelge ve yolsuzluk dirimlik. Tığ, DOĞRU Parti’li belediyeler yerine 20 yıldır çalışkanlığımızla ve dürüstlüğümüzle övünme ediyoruz” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (DOĞRU Parti) Yerli Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı, DÜRÜST Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında Uşak’ta yapıldı. Toplantıya; YANLIŞSIZ Öğür Genel Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, DÜRÜST Fırka Uşak İl Başkanı Fahrettin Çakırdoğan, Yardımcı milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Ruz, Şehremini Mehmet Şimşek, Ağrı Belediye Reisi Müddeiumumi Sayan, Bitlis Belediye Reisi Nesrullah Tanğlay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Rize Belediye Başkanı Rahmi Stabil ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Ürkek, SELIM Fırka Yardımcı kuruluş yöneticileri katıldı. Programda müşavere özne Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Çeltek’ın tanıtımı amacıyla çalıştıklarını kaydetti. Kıvılcım, “Uşak’ı henüz iyi noktalara ilam etmek için belediye sedir üyelerimizle beraber ağır sıklet tıpkı mesaideyiz. Gönlüne dokunmadığımız tek Uşaklı kalmayacak şekilde bu hizmetleri yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın YANLIŞSIZ belediyeler üzere belirlediği 11 ilkeyi kendimize kanıt namına belirledik. Yardımcı ilkler şehri ve doğasıyla, sanayisiyle ve elbette seçilmiş aynı site. Sanayisi çokça geçmişe müstenit ve turizmiyle ve tam güzellikleriyle ilimizi tanıtmaya bitmeme edeceğiz” şeklinde konuştu.

Mehmet Çakın’dan bilahare müzakere fail DÜRÜST Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bu toplantıyı vakit kaybetmeden Yardımcı özelinde düzenlemediklerini, bu cins toplantılarda tecrübelerini masaya yatırdıklarını söyledi. Mehmet Özhaseki, “Burada takkadak Çeltek özelinde toplanmadık. 6 uray başkanımız elan var. Televizyonlarda bilinen olduğunuz simalar da var. İnsanlar işlerini, istişareyle yaparlar. Gittiğimiz şehrin özelliğini masaya yatırıyoruz. Tecrübemizi masaya yatırıyoruz. Bildiklerimizi ve gördüklerimizi oraya aktarıyoruz. Belediyeciliğin aynı okulu yok, hoşgörülü olan arkadaşlarımız birlikte şehrin sahne amacıyla seçtiği bizatihi emniyetli insanlar. Bu arkadaşlarımızın hiçbiri belediyecilik eğitimi alarak göreve gelmiyorlar. Tümen namına baktığımızda hizmet siyasetini temel alıyoruz. Ne büyüklüğünde iz bırakırsak bahtiyar oluyoruz. Süprüntüler ve algıların geçici olduğunu çok bereketli biliyoruz. SELIM Fırka kurulalı 20 sene oldu ve 20 almanak sürecinde, önceki yerine erdemliler hareketi diyerek başlattığımız cereyan, emin adımlarla hedefe akıllıcasına ilerliyor” dedi.

“Sol belediyelerin bilge olduğu yerlerde kadrolaşmaya masarif, o doldurdukları militan kadrolar, Sovyet, Mao, Arnavutluk yahut Küba hayranı olurdu”

Türk halkının 4 seçimdir YANLIŞSIZ Öğür’yi desteklediğini kaydeden Özhaseki, “4 seçimdir yerelde insanlar bizi niye destekliyor ve birinci öğür yapıyorlar? Bu sorunun cevabı mahsus, milletin temsilcisi olacaksınız. Onlar üzere oturup kalkacaksınız, onların değerlerine hürmetkâr olacaksınız. Konu olsun diyerek helalleşelim deyip dalavere konusunda hile söylemeyeceksiniz. beher alanda 20 yılda ortaya koyduğumuz eserlerle kıvanç ediyoruz. CHP’liler kadar ajanslara trilyonlar aktarmıyoruz. Bizim arkadaşlarımız basit mevsuk ve hareketli. Domestik yönetimlerde 1994 yılı ayrımsız milattır. Sol belediyelerin bilgili olduğu yerlerde, kadrolaşmaya masraflar, o doldurdukları militan kadrolar, Sovyet, Mao, Arnavutluk veya Küba hayranı olurdu. CHP belediyecileri deyince akla bilcümle çöp, mil ve usulsüzlük sağlık. 1994’te bizler işbaşına geldik ve ben birlikte Kayseri’dahi aday oldum. İnsanlara kimseyi ayırmayacağız dedik ve anormal kabil çalışacağız dedik. Belediyelere bilge olduk, torbanın üstünde Ümmeti Muhammed’in malı birikmeye başladı. Biz dahi içtimai belediyecilik anlayışımız gereği onları ihtiyacı olana dağıttık. Ego 20’ye mail sağlık ocağı ve aşevleri açmıştım. Sosyal belediyecilikle Türkiye bizimle tanıştı. İktidar olduk ve Avrupa ile yarışacak şehirler ortaya çıktı. Sonuç dönemlerde ikbal belediyeciliğini mensur etmeye çalışıyoruz. İnsanlığa hizmet, mahlukata sevecenlik ve tevazu bizim ana ilkelerimiz. İnsanlar derdiyle size gelmişse, Allah sizi onun derdini halletmek için görevli etmiştir. Nahak Yere şeyler isteyenler kabil, amma sebep olmadığını anlatacağız. Kimseye tepeden bakmayacağız ve bizler bu sayede belediyecilikte birinci öğür olmaya devam ediyoruz” diye sözlerini tamamladı.

Program, Yardımcı Şehremini Mehmet Kıvılcım’ın faaliyetlerini anlatan görsel ayrımsız tike yapmasıyla sona erdi. – YARDIMCI

Share: