Otobüs şoförü ile kuryenin namzet öğün ödeme tartışması kamerada

Otobüs şoförü ile kuryenin namzet sefer ödeme tartışması kamerada

NİĞDE – Niğde’de trafikte tartışan umum otobüsü şoförü ile motosikletli kurye arasında yaşanan yavuklu uğraş, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Şahinali Mahallesi Emniyetli Erişingil Bulvarı Niğde Adliyesi beraberinde Niğde Belediyesi Özel El Otobüsü şoförü ile motosikletli kurye arasında misil ita nedeniyle yavuklu ağız dalaşı başladı. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde otobüs şoförü camdan küfürler ederek otobüsten inerek motorsikleti tekmeleyerek kötülük verdi. Kuryeye taşlama ve küfürler ederek otobüse binen güdücü henüz sonra görüngü yerinden uzaklaştı.

Bu görüntülerin sosyal medyada aksülamel görmesi üzerine Niğde Belediyesi mukayyet açıklamada bulundu. Yapılan yazılı açıklamada: “Periyot içerisinde içtimai medyada bazen matbuat işaret organları üzerinden, S.S. 51 NO’lu Otobüs Kooperatifine sınırlanmış tıpkısı Halk Otobüsü şoförünün motor kuryesi ile tartıştığı anlar kamuoyunun gündemine düşmüştür. Olayı öğrendiğimiz andan itibaren Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü aracılığıyla gerekli aksiyon münfail olup, motor kuryesinin maddi zararı bertaraf ve otobüs şoförü ile ilgilendiren de uzaklaştırma kararı verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadeleri yer aldı.

Share: