OKUL ÖNCESİ ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ YEMEK DESTEĞİ

Burdur’da Milli Terbiye Bakanlığı’nın uygulaması kapsamında uçman ekol namına seçilen Türkiye Yardımsevenler Derneği İlk ve Ortaokulu’nda meslek öncesi öğrencilerine ücretsiz yemek desteği veriliyor.

Projeden okuldaki 25 mektepli faydalanıyor. Burdur İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Nesrin Kakırman, Okul Öncesi Eğitimde Tagaddi Desteği Projesi kapsamında okulu müzakere ederek, öğrencilerle dostça etti.

Türkiye Yardımsevenler Derneği İlk ve Ortaokulu Müdürü Gülizar Güzel, Milli Yetişek Bakanlığımızın Okul Öncesi Beslenme Desteği Projesi kapsamında öğrencilerimize tagaddi desteği sağlanmakta. İlimizde okulumuz tayyareci olarak belirlendi. Uygulamadan 25 öğrencimiz faydalanıyor. Menümüz mahiye kendisine belirleniyor dedi.

Uygulamadan velilerin üstelik çok memnun olduğunu tamlayan Meslek Müdürü Pir, Öğrencilerimiz birlikte ekol öncesi çağı kadar makro bire bir çağda fiziksel gelişimleri açısından önemli tıpkı uygulamanın içerisinde düzlük almakta. Bakanlığımıza bu uygulama için teşekkür ediyoruz diyerek konuştu.

Share: