NEVKART ile ödeme sistemine geçildi

Nevşehir’de site içi dolgun taşımada ifa işlemi sona erdi. Bugünden itibaren vatandaşlar hususi umum otobüslerinde takkadak NEVKART ile ifa yapabilecekler.

Nevşehir’birlikte kent içi ulaşımda vatandaşlara nazik kolaylıklar sağlayacak olan NEVKART uygulaması başladı. Bugünden itibaren 5 ayrı hatta elektrik gösteren hususi el otobüslerini kullanacak olan yolcular ödemelerini nakit para hesabına NEVKART ile yapacak. Şehir içi dolgun nakil hizmetlerinden faydalanacak olan vatandaşlar kıygınlık yaşamamak için bildirme gelişmemiş sürede kartlarını NEVKART As ve Dolum Bayilerinden almaları gerekiyor. Eksiksiz Bilgili ahzetmek isteyen vatandaşlar, kartlarını 35 TL karşılığında aşağıda âdemoğlu ve adresleri mevcut işyerlerinden gerçekleştirme edebilir. Iri sahipleri aldıkları mecmu kartlara kalıntı haşiv işlemlerini birlikte yine bir işyerlerinden yapabilir.

Öğrenci, 65 gözyaşı üzeri, mânialı, martir yakınları, gazi ve gazi yakınları ise indirimli ve erkin kartlarını Atatürk Bulvarı üzerindeki Gülbahçe Parkı ve Nevşehir Hacı Bektaş Ege Üniversitesi Dirim Merkezi (Darülfünun öğrencileri) içerisinde bulunan NEVKART İşlem Merkezlerinden alabilecekler. Serbest ve İndirimli Kart alacak kişilerden referans sırasında kimlik ve foto istenecek.

NEVKART işlemleri ile ilişik zül edilen cemi konular amacıyla vatandaşlar www.nevkart.com.tr adresini ülfet edebilecekleri kabil Nevşehir Belediyesi’nin 153 Davet Merkezi’ni arayabilecek. – NEVŞEHİR

Share: