Nazilli Belediyespor ‘Tultak’ ile anlaştı

Nazilli Belediyespor 2022-2023 sezonu hazırlıkları çerçevesinde transfer çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz mevsim Pazarspor forması giyen sol sert ve sol kesici mevkiinde görev kayran İstanbulspor’dan ast gözyaşı kategorilerinde aynı çokça kere milli formayı giymiş Fatih Tultak ile 1 yıllık ittifak sağlandı.

Nazilli’de gerçekleştirilen son görüşmeler sonrasında ittifak sağlanan Fatih Tultak, kendisini 1 almanak kiralık kendisine siyah beyaz renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Nazilli Belediyespor Umumi Heyet Başbuğ Yardımcısı Erkan Abbasoğlu, “Fatih kardeşim dinç yaş kategorilerinde 30 yol milli formayı terletmiş gailesiz ve arzulu ayrımsız kardeşimiz kendisi ile 1 sene beraber olacağız. Kendisine ve camiamıza iyi olsun” dedi.

Yeni transferi Fatih Tultak, “Hedeflerim doğrultusunda kulübümüzün menfaatlerine akıllıca şekilde elimden gelenin sunma iyisini yaparak muvaffakiyetli olacağım. Anlaşmamız dizge üzere kandırıcı olsun” ifadelerini kullandı.

Fatih Tultak kimdir?

28 Şubat 2001 Sazak tevellütlü aktör Fatih Tultak (21), Tarsus İdman Yurdu’nda futbola başladı. Daha Sonraları Karabükspor forması ve Ankaragücü forması giydi. Geçtiğimiz sezon Pazarspor forması terleten dinç oyuncu 1,86 cm boyunda ve sol sert ile sol stoper mevkilerinde görev alıyor. – AYDIN

Share: