MÜSİAD Başkanı Ünal ve yönetiminden Itimat Müdürü Yırtar’a konuşma

Bağımsız Milletvekili Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Büro Başkanı Cengiz Ünal ile Yönetim Kurulu üyeleri Karabük Güven Müdürü Kıymetiharbiye Yırtar’a balkı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Karabük Şubesi Başkanı Cengiz Ünal, beraberinde umumi heyet üyeleri ile gelişigüzel Karabük İl Inanma Müdürü adına yeni atanan Valör Yırtar’ı makamında mülakat ederek kalburüstü olsun dileklerinde bulundular.

MÜSİAD Karabük Ofis Başkanı Ünal, Yırtar’a kullanılmamış fariza durumunda başarılar dileyerek, MÜSİAD Karabük Şubesi’nin faaliyetleri ve çalışmaları için bilgiler vererek, site için istişareler yaparak aykırı düşün alışverişinde bulundu.

Ünal, işadamları yerine Dümen kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize sakıt görevleri yapmaya seçme zaman amade olduklarını ve Itimat Müdürü Yırtar’a temas soy desteği vereceklerini belirterek, yıpranmamış görevlerinde başarılar diledi.

Güven Müdürü Yırtar ise, MÜSİAD Başkanı Cengiz Ünal ve umumi heyet üyelerine ziyaretlerinden periferi teşekkür etti. – KARABÜK

Share: