(Mülhak bilgi ve görüntülerle) AVCILAR’DA KIZINA UYUŞTURUCU SATMAK İSTEYEN GENCİ GEÇMIŞ DÖVDÜ BILAHARE POLİSE GÖTÜRDÜ

AVCILAR’dahi iddiaya bakarak kızına eroin kıymak talip genci çıkmaz ortasında yakalayan ata, darbettikten sonradan polise götürdü. İstanbul Inanma Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Savaş Şubesi metal sattığı sevimli ile ilgili soruşturma başlattı.  Babanın şüpheliyi darbettiği ve polise götürdüğü anlar kameraya yansıdı.

Olay, mazi saat 16.30 sıralarında Form Mahallesi’nde meydana geldi. Kızının cep telefonu ile mesajlaştığını gören cet, iddiaya göre karşıdaki kişinin ‘Ne büyüklüğünde eroin komprime istediğini’ sorması üstüne harekete geçti. Bunun üzerine kızının elindeki telefonu alarak karşılık verdiği öğrenilen ata, “10 hap” diye yazarak bulunak verdi. Belirtilen saatte kızı ile gelişigüzel adrese gelen baba, Bağcılar’dan gelen şüpheliyi beklemeye başladı. Ayrımsız süre sonra mevrut suratsız, iddiaya göre kızı öpmek isteyince baba saldırıya geçti. Kadına taciz olduğunu değerlendiren çevredekiler üstelik ata ile alay malay münasebetsiz genci çıkmaz ortasında dövdü. Ağababa, henüz sonradan şüpheliyi alarak polis güçleri merkezine adeta sürükleyerek götürmeye çalıştı. Patak yiyen adamın yürüyecek vahi kalmaması üzerine durdurulan bir hususi makine ile yakındaki Avcılar Polis Güçleri Merkezi’ne götürdü. Şüphelinin zedelenmek edilme ve götürülme anları güvenlik kamerası ve çökertme telefonları ile kaydedildi. Kaydedilen ve kullanılmamış ortaya çıkan tıpkısı görüntüde tıpkı marketin birlikte oturarak bekleyen mızrap sattığı öne sürülen kişinin yanına mevrut adamın larpadak bire ona saldırarak dövmeye başladığı ve çevredekilere bile bozukluk dövdüğünü bağırarak söylediği görüldü.

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ DEVREDEUyuşturucu satıcısının polise konfirmasyon edilmesi ve medyada yayınlanan haberlerin peşi sıra İstanbul Güven Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Savaşım Şubesi ekipleri dosya ile ait soruşturmaya başladı. Şüphelinin bugüne büyüklüğünde işlediği suçlar ve bağlantıları tek tek incelemeye alınırken bağlantılarının araştırıldığı kaydedildi.”TACİZ VE UYUŞTURUCUYA TAHAMMÜLÜMÜZ NAMEVCUT”Mahallede sakini Ahmet Bingöl, “Benim bile kız çocuğum var. Taciz ve uyuşturucuya tahammülümüz namevcut. Kızın babası ile birlikte, polis kardeşlerimiz gelmeden dövdük” dedi. Yaşananları evinden görünce aşağıya indiğini söyleyen Baht Kızoğlan ise, “Hepimizin çocuğu var. İyi etmiş, eline afiyet, başkaca beş altı birlikte yaptı. Arakçılık yapanlar, tacizde bulunanlar, uyuşturucu satanlar birkaç saat gözaltında tutulduktan sonra bırakılıyor. Onlar dahi bunu biliyor, bayındır davranıyor. Bunlara bizim ceza vermemiz gerek” diye niteleyerek konuştu.Share: