METİN ŞENTÜRK, BİTLİS’TE ‘GENÇ BAKIŞ AÇISI’ PROGRAMINA KATILDI

BİTLİS Gençlik ve Spor Müdürlüğü eliyle ‘Genç Göz Açısı’ programı düzenlendi. Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun telefonla katıldığı programda artist Mukavemetli Şentürk, hayatı ile ilişkin konuşma düzenledi. Bitlis Ermiş Üniversitesi Merkezi konuşma salonunda gerekleştirilen programa üniversite öğrencilerinin yanı sıra gençlerde büyük bağ gösterdi. Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu’nun telefonla bağlandığı programda güdük hayat hikayesini anlatan Sağlam Şentürk, öğrencilerle alay malay sıkıntı söyleyip sorularını yanıtladı.

Yurt dışı programı kapsamında Katar’da bulunan Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, programa telefonla bağlanarak öğrencileri selamladı. Kasapoğlu, bu tuhaf buluşmaların ve çalışmaların alelhusus firez görüşme mahiyetinde serencam aşama manalı olduğunu belirtti. Bu yüzden bu faaliyetlere katılan ve faaliyetlerle ilgilendiren talepleri olan birlik gençlere teşekkür yazar, gençlerle bu arada olmayı sürdüreceklerini söyledi. Toyluk ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış ise geleceğin teminatı gençlerle aynı arada koyulmak ve hazırlanan programlarla unutulmaz anılar tasarruf etmek istediklerini belirtti.

Öğrencilerin programa demet göstermesinden bahtiyarlık duyduklarını rapor fail Elkatmış, şunları söyledi

Öğrencilik hayatınızda ve günlük yaşamınızda bu soy aktivitelerin motivasyonunuzu arttıracağına inanıyoruz. İnşallah imdi etkinlikler hazırlayarak devamını sağlayacağız. Bu kapsamda gerek bakanlığımızın tüm tesislerinde gerekse üniversitemizin rastgele alanında sizler amacıyla hep imkanlar seferber edilerek aile ortamını aratmayacak organizasyonlara ocak sahipliği yapmaktan büyük itibar duyuyoruz. Gönlü güzel, ender sanatçılarımız beyninde bulunan ve ülkemizin yetiştirdiği yüce curcunalı sanatçısı Kavi Şentürk’ün yaşayan yorumunu büyük benzeri keyifle dinlemenizi diliyorum. Bu pir gecede bizi yalnız bırakmayan umum katılımcılarımıza teşekkür ederim. Program artist Şentürk’e türlü hediyelerin sunma edilmesiyle serencam buldu.

Share: