Martir ailesi ve gazilerden keyif çalışanlarına bindi

Keyif çalışanlarına yönelik yapılan çabukluk girişimleri ve tehditler sonrasında başlatılan “Afiyet Çalışanlarına Sevgi ve Saygı Seferberliği” çerçevesinde şehit aileleri ve gaziler, kentteki keyif çalışanlarını müzakere ederek desteklerini bildirdiler.

Esenlik çalışanlarına şiddetin önüne geçilebilmesi amacıyla yapılacak değme çeşit çalışmada bildirme yöre safta olacaklarını söyleyen Türkiye Savaş Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı, teröristlerle yapılan çatışma sonrasında yaralandıktan bilahare gazi olduğunu, o andan itibaren yaralı vaziyette hastaneye götürülürken ve mufassal müddet bunaltıcı bakımda kaldıktan bilahare gazi yerine gözlerini açtığında ilk gördüğü kişinin ayrımsız sağlıkçı olduğunu söyledi.

Hayatının arz print günlerinde esenlik ekiplerinin bütün yanı sıra olduğunu ve onların emeğini on paralık azıcık ödeyemeyeceğini söyleyen Başbuğ Kumartaşlı; ” Sağlıkçılarımız şife veren ellerdir. Onlar hayatımızı kurtarıyor. Ancak yapılan bu hüküm olayları hepimizi dikçe yaralıyor. Tabii bire bir birçok kişinin yaptığı hadsiz girişimler yekpare şehre yansıtılmamalıdır. Bütün keyif çalışanlarımızın yanındayız” dedi. – AFYONKARAHİSAR

Share: