Martir Aileleri Konfederasyonu Başkanı Sözen: “Türkiye düşmanlarına cebin Cumhurbaşkanımıza bindi vereceğiz”

Şehit Aileleri ve Güvenlik Korucuları Konfederasyonu Umumi Başkanı Aydınlık Sözen, “Türkiye düşmanlarına cebin, emri Amerika’dan alanlara cebin, İsveç’te Kur’an-ı Kerim’i yakanlara karşı Cumhurbaşkanımıza bindi vereceğiz” dedi.

Martir Aileleri ve Güvenlik Korucuları Konfederasyonu Umumi Başkanı Vuzuh Sözen, “Bahtiyar Eş Mutlu Cemiyet, Şişman Avrat Buluşması” programı çerçevesinde, planlı programda konuştu. Seçime dair açıklamalarda bulunan Sözen, ” Bingöl’birlikte soluk alıp veren bacılarım, Bingöl’üstelik tüvana ve üreten ablalarım, Bingöl’e derece katan kıymetli hanımefendiler, Türkiye Yüzyılı’nda bütün beraber üzerimize düşeni yapmalıyız” diye niteleyerek konuştu.

Kadınlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bindi talip Sözen, “Karı annedir, avrat eştir, karı yuvadır, karı insandır, avrat ailenin temel direğidir, kadın toplumun aynası, geleceğimizin beklenti ateşidir. Kadının elinin değdiği saha üstelik bereket vardır, geçim vardır, birlik vardır, muadele vardır. Bugün Bingöl’den bu kadın elini Cumhurbaşkanımıza inşallah hayır dualarımızla, desteklerimizle bütün beraber değdirelim. Haddizatında zaten YANLIŞSIZ Öğür, 5 milyon kadın üyesi olan nazik ayrımsız avrat hareketidir. Milyonlarca gönüllü neferi olan tıpkı eş hareketidir. Cumhurbaşkanımız da rastgele ortamda şunu tabir ediyor, ‘Ben şu dakika dahi Cumhurbaşkanıysam, bu ağzı dualı, eli dualı, eli kınalı, kadınlar sayesindedir’ diyor. Elbette ki bugüne büyüklüğünde sarp ayrımsız şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında durduysak, inşallah Mayıs ayında da hep bu arada Bingöl’de Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında duracağız. Türkiye düşmanlarına karşı, emri Amerika’dan alanlara alın, İsveç’te Kur’zaman-ı Kerim’i yakanlara karşı Cumhurbaşkanımıza destek vereceğiz. İçinizde çarşaflı ablalarımız, bacılarımız var. 28 Küçük Ay sürecinde bu Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, bu 6’lı masanın ortağı Meral Akşener, sizlere irticacı diyordular. Başınızı örttüğünüz için aranızda ayrımcılık yapıyordu. Bugün de gelmişler aramıza, bizimle Sayın Cumhurbaşkanımızın arasına açıklık sokmaya çalışıyorlar. Ablalarım size açık benzeri öz söyleyebilirim; güzeşte zengindiniz, bugün yok yoksul olabilirsiniz evet üstelik yarın ensesi kalın olabilirsiniz ama Cenabıhak bizleri vatansız, devletsiz, bayraksız ve ezansız bırakmasın” şeklinde konuştu. – BİNGÖL

Share: