Mario Balotelli, Sion ile prensip anlaşmasına vardı! Adana Demirspor, transferi onaylarsa İtalyan yıldız İsviçre yolcusu

Güzeşte mevsim Süper Lig’de fırtınalar estiren Mario Balotelli’nin yıpranmamış rotası İsviçre tür. Sion’un nasip futbolcu ile anlaşmaya vardığı öne sürüldü.

KULÜPLER ANLAŞIRSA BALOTELLI İMZAYI ATACAK

Sporx’in gazeteci Alfredo Pedulla’dan aktardığı habere göre, Sion ile Balotelli arasındaki müzakerat müspet geçti. Futbolcudan bilahare tam Adana Demirspor’un olduğu ifade edildi. Kulüpler anlaşınca Balotelli imza atacak.

“BALOTELLI TRANSFERİ ÇETIN KATACAKTIR”

Sion Başkanı Christian Constantin konuyla ilgili aynı açıklama yaptı. Constantin, “Bire Bir transferin gerçekleşmesi üzere kulüpler anlaşmalı. Eğer antant olursa Balotelli transferi gösterişli katacaktır” dedi.

ADANA DEMİRSPOR, 3.2 MİLYON EURO GELİR HEDEFLİYOR

Öte yandan Mario Balotelli’ye İtalya’dan Palermo, İspanya’dan Valencia ve Türkiye’den Galatasaray’ın bile demet gösterdiği hatırlatıldı. Adana Demirspor’un Balotelli transferi üzere 3.2 milyon euro civarında tıpkı dirimsel başlamak istediği rapor edildi. Fakat; Sion’un bu rakamı ıskat etmek istediği belirtildi.

GEÇEN MEVSIM DEMONSTRASYON YAPTI

Ayrıca Adana Demirspor’un Mario Balotelli için arz faziletkâr teklifi veren kulübe ısıdam bakacağı üstelik belirtildi. Balotelli üzere Adana Demirspor ile Sion arasındaki görüşmeler golcü ismin geleceğini şekillendirecek. 2024 yılına kadar sözleşmesi mevcut 31 yaşındaki golcü topçu geçene zaman 31 maçta 18 gol atıp 4 da asist yaptı.Share: