Manavgatlı hayırseverden Dosdoğru Hanay Merkezine Karı Planlaması Odası

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bire bir hayırsever, tekaüt hemşire eşi hesabına İlçe Afiyet Müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesinde Karı Planlaması Odası yaptırdı.

Manavgatlı iyicil Hacı Mehmet Kara’nın İlçe Keyif Müdürlüğünden mütekait lavta Nazlı Hanım Karaca hesabına İlçe Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Maltalık Merkezi bünyesinde düzenlemesini yaptırdığı Karı Planlaması Odası törenle hizmete açıldı.

Törende güdük aynı istişare yapan Manavgat İlçe Keyif Müdürü Dr. Mustafa Çeri, “Manavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Dosdoğru Maltalık Merkezinin bire bir birimi namına Ocak Planlaması Merkezini hizmete açıyoruz. Bu odanın düzenlenmesinde ve aktif hale getirilmesinde katkılarını esirgemeyen Manavgatımızın iyicil işadamlarından Hacı Mehmet Karaca’ya yer sağlık müdürümüz ve Manavgat kaymakamımız yerine teşekkür ediyorum” dedi.

Eşinin Manavgat İlçe Keyif Müdürlüğünden zahmetli oyun ebesi olduğunu belirten Hacı Mehmet Esmer, “Ailemizde eşimin yanında birçok sağlıkçı ve doktor bulunmakta. Bu merkezi eşim ve onlar adına düzenledik. Manavgatımıza doğru olmasını dilek ediyorum” diyerek konuştu.

Konuşmaların ardından İlçe Keyif Müdürü Dr. Mustafa Çeri, hayırsever Hacı Mehmet Karaca’ya teşekkür plaketini verdi ve hat hizmete açıldı. – ANTALYA

Share: