Kullanılmamış yılda yıpranmamış umutlar Özhan’dan mutluluklar

Özhan Market’ten geleneksel yılbaşı avantajları 2023 yılına ıstampa vuruyor.

Bursa’nın önce domestik market zinciri Özhan, tıpkısı yeni yıl klasiğiyle dostlarını mutlu etmeye devam ediyor. Seçme yeni yıl döneminde sunduğu iri avantajlar bu yıl de devam ediyor. ‘Mutluluk Özhan’bile’ mesajıyla bakım veren Özhan Market mağazaları ve online kanalları bahtiyar etmeye amade.

1 Ocak’a büyüklüğünde gıdadan temizliğe, kişisel bakımdan ev eşyalarına büyüklüğünde iskonto fırsatları temas kategoride sürüyor.

yeni sene kutlamalarının vazgeçilmezi mezeler ile ayırt oluşturan Özhan, değişik damak tatlarını bahtiyar ediyor. Yılbaşı sofralarını donatacaklar üzere zevk ve kabil komple bir kampanya ile unutulmaz bire bir yeni sene başlangıcı sağlıyor.

Yılbaşı akşamı öncesinde sunulan siparişler özenle hazırlanıp istenilen saatte ulaştırılıyor.

Genel Başöğretmen İbrahim Özhan,’ dostlarımızın mutluluğu bizim üzere 365 bölüm koca. yeni sene kullanılmamış umutlar eskimemiş mutluluklar getiriyor. Biz bile Özhan dostlarının evlerine mutluluklar götürüyoruz. Özhan Dostlarının damak tadına uygun küçümseme, şarküteri, diri diri yemiş sebzeler, unlu lezzetler ve cilt ürünleriyle yıpranmamış yılın bu bahtiyar gününü lezzetlendiriyoruz’ dedi.

Özhan Unlu Lezzetlerin efsane pastaları yılbaşına hususi asıl ve fiyatlarla hazır. Paket içeriklerini damak tadınıza göre belirlenebiliyor, hususi siparişlerle yılbaşı paketi oluşturulabiliyor.

Sınırsız yayın çeşidiyle yılbaşı hediyeleri birlikte Özhan’dan seçilebiliyor. Rastgele yaş grubunu bahtiyar edecek hediyeler Özhan’de.

Değme yıl olduğu gibi Özhan yılbaşı paketleri bu sene da satışa sunuldu. Hususi tasarım kutu ve süslü yılbaşı sepeti namına seçenekler bulunuyor. Paketlerin içerisinde kayran düz değişik çerez ve içecekler avantajlı fiyatıyla yılbaşı gecesi üzere hususi namına oluşturuldu. İstenildiği takdirde müşteriler kendi seçecekleri ürünlerle özel yılbaşı paketlerini oluşturabilirler.

Özhan Market yeni sene bahtiyarlık paketleriyle yılbaşı süslerinden çereze, atıştırmalıklardan içeceklere özel fiyatlar Özhan Dostlarını bekliyor. – BURSA

Share: