Köpeklerin saldırısında yaralandı, hastaneye giderken kaza geçirdi

AKSARAY’da akrabasına ilişik 2 köpeğin saldırısıyla bacakları, karnı ve elinden yaralanan Dudu Canlıer (58), hastaneye götürüldüğü sırada içre bulunduğu araba kazaya karıştı. Kazada Canlıer ve otomobildeki 2 akrabası yaralandı.

Fenomen, bugün saat 16.00 sıralarında Koçpınar köyünde meydana geldi. Hanım Canlıer, kucak kırkımından dönerken evinin yakınında amcasının oğlu Neşet Canlıer’e ilişkin 2 köpeğin saldırısına uğradı. Çığlıkları duyup mevrut yakınlarının müdahalesiyle köpeklerin elinden kurtulan Canlıer, bacakları, karnı ve elinden yaralandı.

HASTANEYE GİDERKEN, BU ÖĞÜN BILE KAZADA YARALANDI Akrabası Cumali Canlıer (35), kanlar zarfında artan Hanım Canlıer’i, hastaneye geri bırakmak için 42 ERR 10 plakalı otomobille yola daha çok. Cumali Canlıer’in kullandığı araba, Özgürlük Mahallesi’nde Mehmet Kuvvetli (50) yönetimindeki 07AFM 186 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada güdücü Cumali Canlıer, yanındaki Bağdat Canlıer (41) ile köpeğin saldırdığı Dudu Canlıer yaralandı. Değişik sürücü Mehmet Sağlam kazadan şiddetli almadan kurtuldu. İhbar konusunda kaymakamlık hesabına polis güçleri ve afiyet ekipleri irsal edildi. Yanık 3 güç, ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı.’KURTARMASALAR  2 KÖPEK BENİ PARÇALAYACAKTI’

Hastanede müstacel servise alınan Dudu Canlıer, gazetecilere yaşadıklarını anlattı. 2 köpeğin birden saldırması üzerine yere düştüğünü tamlayan Dudu Canlıer, “Koyunlarımı kırkıp gelirken, sağımdan ve solumdan 2 köpek saldırdı. Ego de benzeri madde yapamadım. Yere düştüm, beni ısırmaya başladılar. Kötü atarak sesimi duyurmaya çalıştım. Sesimi duyan akrabalarım yardıma koştular; amma köpekler beni parçaladı. İki bacağımdan, karnımdan ve elimden ısırdı. Hastaneye gelirken da yolda ilçe yaptık. Cumali’ye, ‘acele etme’ dedim; ama bodur müddet sonra yolda kaza yaptık’ diye niteleyerek konuştu.

?Share: