Konyaspor, Andreas Bouchalakis’i aktarma etti

Spor Popo Süper Tomar ekiplerinden Arabam.com Konyaspor, Olympiakos’tan Andreas Bouchalakis’i bedelsiz namına renklerine bağladı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, 29 yaşındaki Palikarya itidalli saha oyuncusu Bouchalakis ile zaman sonuna kadar anlaşmaya varıldığı bildirildi.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadı’nda planlı imza töreninde, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Sercan Poçan’ın üstelik amade bulunduğu aktarılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Bedelsiz kadromuza kattığımız, eşkâl orta kayran ve ön son adam bölgesinde fariza eden Andreas Bouchalakis, bu sezon Olympiakos forması ile tamam kulvarlarda 14 resmi maçta biçim giydi. Kusurlu mevsimsel sözleşme imzaladığımız Bouchalakis, takımımızda 32 numaralı formayı ruba. Yunanistan Milli Takımı’nın türlü madun yaş gruplarında heyetiyle koşturan Bouchalakis, Yunanistan A Milli Takımı’nda ise 25 misil forma giydi. Andreas Bouchalakis’e ‘hoş geldin’ diyor, yeşil-beyazlı formamız altında başarılar diliyoruz.”

Bouchalakis ise iri tıpkısı camiaya katıldığı için mutlu olduğunu bildirdi.

Takımın oyuncularıyla tanışmayı dört gözle beklediğini nâkil Bouchalakis, “Pakt ve taraftarlar için elimden mevrut rastgele şeyi yapacağım. Antrenmanları ve çıkacağım maçları heyecanla bekliyorum.” ifadesini kullandı.

Bouchalakis yabancılık çekeceğini düşünmediğini, Konyaspor taraftarıyla üstelik ayrımsız araya geleceği günü heyecanla beklediğini belirtti.

Share: