Komutan Merasim: “Enfrastrüktür ve kez, yaşanabilir benzeri site için önemlidir”

Ordu’nun Altınordu Şehremini Fazla Merasim, ilçe genelinde zir ve üstyapı çalışmaların devam ettiğini belirterek, bu çalışmaların yaşanabilir bir site için kocaman olduğunu söyledi.

Altınordu Belediyesi site merkezi ile rustik alanlarda başlattığı ast ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler icraat çerçevesinde Alisayvan Mahallesi’nin uzun süredir bakım muntazır 2 sokağında altyapı çalışmalarının ardından beton kat çalışmalarını tamamlayarak hizmete sundu.

Ekiplerin sürdürdükleri çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Fazla Tören, “Enfrastrüktür ve misil, yaşanabilir aynı site üzere oldukça önemlidir. Yaptığımız çalışmaların seçme biri insanımızın dirim kalitesinin yükselmesine açkı oluyor. Vatandaşlarımızın gerekseme ve beklentileri biliyor, bu doğrultuda düzenlenen bire bir emek yürütüyoruz. Vatandaşlarımıza sabırları ve anlayışları için teşekkür ediyorum. Angajman ve kardeşlik içerisinde müracaat ve kuma akıl ile şehrimizi güzelleştiren, vatandaşlarımızın yarayışlı dualarını kazanan hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Alisayvan Muhtarı Erol Yıldırım ve mahalle sakinleri, çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. – KALABALIK

Share: