Kız öğrenciler 14 yaşındaki kızı ana yol ortasında çifte tokat hakeza dövdü

Kız öğrenciler 14 yaşındaki kızı cadde ortasında tekme tokat böyle dövdü

Gailesiz kızı 3 aylıkken döl edindiklerini tamlayan zahmetli gardiyan Cengiz Şahin:

“Onu 5 çocuğumdan ayırmadığım kabilinden elan çok ilgi gösterdik”

“Elbet kıydınız bu kıza, hiç mi Allah korkunuz bulunmayan mu”

ANTALYA – Antalya’nın Manavgat ilçesinde 14 yaşındaki zinde kıza saldıran benzeri kol kız öğrenci, güre kızı dövüp, çarpma ettikleri anları videoya kaydederek içtimai medyada yayınladı. Zihayat kızı 3 aylıkken döl edindiklerini tamlayan zahmetli gardiyan Cengiz Delice “Onu 5 çocuğumdan ayırmadığım üzere elan fazla ilgi gösterdik. Bunu yapanların peşini bırakmayacağız” dedi.

Edinilen bilgiye göre, 27 Şubat Pazartesi günü saat 13.30 sıralarında Denk Mahallesinde mevcut 75. Yıl İlköğretim Okulundan sâdır 7. Derslik öğrencisi 14 yaşındaki N.K., Fevzipaşa Caddesinde yürürken, bir okuldan aynı kadro kız öğrencinin saldırısına uğradı. Kızlar tıpkısı taraftan N.K.’yı saçlarından tutup zedelenmek ederken, arkadaşları bile bu anları telefon kamerasıyla kayda aldı. Kayda alınan görüntüler sosyal medya üzerinde paylaşıldı.

Polis karakoluna gelip şikayetçi oldu

Olayın arkası sıra kendisine saldıranlarla bir okulda okuyamayacağını, namına saldıranların cezalandırılmasını isteyen N.K., babası ve annesiyle birlikte Şelale Polis karakoluna gelerek şikayette bulundu.

Arkadaşları marifetiyle zorbalığa uğradığını belirten 14 yaşındaki N. K. “Durdukları yerde benimle ‘Sen haddinden fazla kötüsün, sen iğrençsin’ gibi sözlerle benimle dalga geçiyorlar. Okuldan çıktığımda benim arkamdan gelip bana vurdular, çifte attılar, saçlarımdan çektiler, elimi saçıma attığımda saçlarımın döküldüğünü gördüm. Bizi esnaflar zorla ayırdı, onların elinden aldı beni. Hepsinden şikayetçiyim. Ego daha çok onlarla bire bir okulda okumak istemiyorum. Beni zedelenmek ettikleri anları kaydedip sosyal medyada paylaşmışlar. Hep okula yaymışlar” dedi.

“Şüphesiz kıydınız bu kıza, hiç mi Tanrı korkunuz namevcut mu”

N.K.’nin münezzeh kızları olmadığını, annesi ve babasının bırakması zımnında 3 aylıkken alıp evlat edindiklerini belirten Cengiz Delimsirek “Benim kızımı okuldan çıktıktan bilahare yolda tıpkısı kız grubu çete olup dövmüşler. Benim kızım arı annesini hiç tanımadı. Benim 5 lime salt çocuğum var. Ego bu kızımı onlardan ayırmadığım gibi ana-baba özlemi yaşamasın diye henüz aşkın itina gösterdim. Ben buradan kızıma kıyanlara sesleniyorum, pekâlâ kıydınız bu kıza, tek mi Cenabıhak korkunuz yok. 5 emanet benzeri çocuğu dövmeye utanmıyor musunuz? Ego buradan temel-babalara sesleniyorum; çocuğunuz nereye gidiyor, kimlerle beraber strateji edin. Ben 25 almanak gardiyanım. Ben o çocukların bittabi hapse düştüklerini görüyorum. İlgisizlikten ve sahipsizlikten. Seçkin molekül servet vermeyle, hadi koçum okula git demeyle olmuyor. İyi düşünün bu gelecek bizim bu çocuklar bizim. Mazi akşam ezanı olayı öğrendiğim andan beri benim gözüme dalgı girmedi” diye konuştu.

Share: