Kırşehir’de Gurbetçi Şenliği, Tolga Kaya Konseri ile Sona Erdi

Kırşehir Belediyesi marifetiyle Cacabey Meydanı’nda 1-2 Ağustos’ta ücretsiz kendisine kombinasyon edilen Gurbetçi Şenliği, Tolga Kayaç konseriyle sona erdi.

Kırşehir Belediyesi eliyle Cacabey Meydanı’nda 1-2 Ağustos’ta ücretsiz olarak organize edilen Gurbetçi Şenliği’nin geçmiş gününde Ihtisas Mutlu sahne alırken, ikinci gün ise Miğfer Kaya hayal alarak Kırşehirlilere keyifli anlar yaşattı. 1-2 Ağustos’ta yapılan konserler öncesi Kırşehir Belediyesi Abdallar Topluluğu da fon alarak Cacabey Meydanı’nı dolduran Kırşehirlilere benzeri gösteri sundu.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu asıl programların bundan sonra de devam edeceğini söyledi. Belediyelerin vakit kaybetmeden kat, akarsu, kaldırım ve arılık hizmeti veren kurumlar olmadığını tamlayan Ekicioğlu, belediyelerin ayrımsız zamanda halkın sosyal, kültürel ve sanatsal değerlerden beslenmesi amacıyla proje ve organizasyonlar üreten yerler olması gerektiğini vurguladı. Ekicioğlu, konserlerin hazırlanmasında ve sunumunda tamam emeği geçenlere teşekkürname etti.

Share: