Kırşehir İtfaiyesi’nin tatbikatı şehrin tek takımının taraftarlarını çıldırttı

Kırşehir Belediyesi İtfaiyesi öz bünyesinde yaptığı tatbikatta şehrin tek takımının bayrağını ayaklar altına aldı. Şehirde mevcut yandaş grupları toplumsal iletişim araçları fotoğrafları ile ayağa kalktı.

“İÇERİSİNDE TÜM KIRŞEHİR HALKININ EMEKLERİ VAR”

Fotoğrafsın yayılması sonrası Kırşehir Futbol Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, “Kırşehir Futbol Kulübü şehrimizi baziçe kıymet. İçerisinde tüm Kırşehir halkının emekleri vardır. Bu kulübü sembolize fail amblem yada öncü saygıyı doğruluk etmektedir. Halkımızı bu konuda kırılan davranmaya verilen emekleri rencide etmemek hesabına duygun olmaya çağırıyorum” dedi.

“İĞRENÇ OLAYINIZI ESEFLE KINIYORUZ”

Mavera yandan Kırşehir Neşet Ertaş Yandaş gurubu amigosu Halil Kurt, “Türk milletinin ay-berrak bayrağını Kırşehirspor’a iştiyak vermiş taraftarlarına mamul aktöre edep dışı bu cife olayınızı esefle kınıyoruz. Belediye ekiplerini başı yerde buluyor ve derhal kamu oyundan defo dilemeye çağırıyorum” ifadelerini kullandı. Şehremaneti itfaiye ekibi ise resmi toplumsal iletişim araçları hesabından stajyer ve personeline istikbal düzey kurtarma eğitimi verdiği açıklamasını yaptı.Share: