Kırmacı, “2023 seçimleri üzere bizim saklımız, gizlimiz bulunmayan”

Bire Bir paradigma ziyaretler için Karabük’e mevrut Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, 2023 seçimlerinde Topluluk İttifakı’nın tekrar kazanabilmesi üzere ehemmiyet verdiklerini belirtti.

Benzeri seri temaslar üzere kente mevrut Değirmenci, ikinci gününde ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam etti. Karabük Valisi Fuat Gürel ile mülaki Değirmenci, kentteki sorunları çözme noktasında sendikanın seçkin tür desteği vermeye bitmeme edeceğini söyledi. Şişman ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti nâkil Gürel, Kırmacı’ye teşekkür etti.

Daha bilahare sırasıyla İl Güven Müdürü Eder Yırtar’ı, TSO Başkanı Mehmet Mescier’i, MHP İl Başkanı Gaybubet Kar’ı ve AK Tümen İl Başkanı İsmail Altınöz’ü ülfet ederek çalışmalarında başarılar diledi.

DOĞRU Tümen ziyaretinde mütekellim Kırmacı, “DÜRÜST Fırka benim 30 sene öncesinde Refah Partisinin yasaklı dönemindeki süreçte ortamında bulunan, yükünü rastgele antlaşma omuzlarımda katlanmak için himmet ettiğim, sonrada de DÜRÜST Partinin kuruluşunda katkı vermiş tıpkısı kardeşinizim. Burada her siyasi partiyi görüşme ediyorsam birlikte gerçekte kendimizi görüşme ediyoruz. Bundan dahi haddinden fazla mutluyuz. 2023 seçimleri için bizim saklımız, gizlimiz yok. Bugün CHP ziyaretinde birlikte söyleyeceğim. 2023 seçimlerinde tıpkı hedefimiz var. Topluluk ittifakının tekrar kazanabilmesi amacıyla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimi alıp istikrarının devam etmesi üzere, ağlayan anaların gözyaşlarının dinmesi amacıyla en az DÜRÜST Fırka kadar Genel Başbuğ Yardımcılığını yaptığım Hak-İş Konfederasyonu’nun birlikte ehemmiyet verdiğini aynı çoğunuz bile biliyorsunuzdur” dedi.

Değirmenci Konuşmanın ardından Gazeteciler Cemiyeti Dayanıklı Kaya ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek kentte olmaktan bahtiyarlık duyduğunu belirterek çalışmalarında kolaylıklar diledi. – KARABÜKShare: