Kırklareli’nden güdük gelişmemiş

Kırklareli Valisi Birol Ekici, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan’ı makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekici, kentin gelişmesi ve kalkınması üzere kendilerine bindi olan herkese teşekkürname etti.

Ekici ve Kayan henüz sonradan kentteki yatırımlar karşı kuruntu alışverişinde bulundu.

Yağmur suyu hattı çalışmaları sürüyor

Pınarhisar Belediyesi yağmur suyu hattı çalışmaları sürüyor.

Belediye Başkanı İhsan Talay, Erol Olgaçlı Caddesinde bitmeme fail çalışmaları inceleyerek, yetkililerden bilgelik aldı.

İlçenin eğin yapısı büyüklüğünde alt yapısına bile ehemmiyet verdiklerini rapor eden Talay, çalışmaların birlik hızıyla devam ettiğini kaydetti.

11. Geleneksel Cahillik Festivali

Pınarhisar’bile 11. Anadan Görme Bilgisizlik Festivali düzenlenecek.

Belediye Başkanı İhsan Talay, yaptığı yazılı açıklamada, 26, 27, 28 ağustos tarihlerinde düzenlenecek festivalde çok sayıda sanatçının fon alacağını belirtti.

Salgın zımnında bir müddet küşayiş sunulan festivalin bu yıl baştan düzenlendiğini ifade fail Talay, tüm vatandaşları festivale çağırma etti.

Festivallerinde kentlerin tanıtımı açısından oylumlu olduğunu bildiren Talay, “Festivalimizde Gencer Cidal, Gökhan Akaret, Emre Büyükkoru, Ceza, Betül Çıpa ile Fatma Turgut manzara algı. Vatandaşlarımızın şişman tıpkısı çalkantı ile beklediği festivalimizi baştan düzenlemenin gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: