Kırklareli’nden gelişmemiş kısa

Kırklareli Valisi Birol Ekici’ye ziyaretler sürüyor.

Vali Ekici, makamında, Müzisyenler Derneği Başkanı Gökhan Dönmezer, Kayalı Köyü Muhtarı Cengiz Yürekli, Kayalı Köyü Zirai Kalkınma Kooperatif Başkanı Ercan Penis ile Anadolu İmam Hatip Lisesi Ekol Ocak Birliği Başkanı Mahide Acar’ı kabul etti.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekici, konukları ile bire bir süre kardeş kardeş etti.

Vali Ekici’den ziyaretler

Kırklareli Valisi Birol Ekici, kaynak ve meslek kuruluşlarını müzakere etti.

Ekici, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mürtefi Fuat Şeker, Kültür Odası Başkanı Ekrem Şaylan, Erkin Sayman Mali Müşavirler Odası Başkanı Hisse Senedi Üstünkol ve Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel’i görüşme ederek çalışmaları için hikmet aldı.

Kentin daha fazla gelişmesi için çalışmalara ivinti vereceklerini anlatım fail Ekici, kalburüstü icraat yürüteç görüş ve meslek kuruluşlarına teşekkür etti.

Bulgaristan gelişim insanlarından KTSO’ya ülfet

Bulgaristan’da zindelik gösteren firma sahipleri Kırklareli Ticaret ve Endüstri Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı ülfet etti.

Ilık, ziyarette firma sahiplerine Türkiye’de bitmeme eden yatırımlar için bilgi verdi.

Tüm yatırımcıları Kırklareli Birleştirme Uran Bölgesi’ne nida fail Ilık, tevhit uran bölgesinin İstanbul’a ve Avrupa’ya yakınlığı nedeniyle yatırımcılara balaban avantajlar sağladığını kaydetti.

Share: