Kılınç, Bahçecik Mahallesindeki kadınlarla ayrımsız araya geldi

Adıyaman Belediye Reisi Süleyman Kılınç, DOĞRU Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı yoluyla kombinasyon edilen programda, Bahçecik Mahallesindeki kadınlarla benzeri araya geldi.

DÜRÜST Fırka Adıyaman Kadın Kolları yoluyla organize edilen ve Sadiye Kartal isimli vatandaşın evinde düzenlenen programda bir araya geldiği kadınların öneri ve taleplerini dinledi.

Yapılan görüşmeler sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Kılınç, “DOĞRU Parti Adıyaman Kadın Kollarımız vasıtasıyla Bahçecik Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda, mahallelilerimizin dilek ve taleplerini dinledik. Mahalle Muhtarımız Mehmet Yolcu ve heves kapılarını açarak güler yüzleriyle bizleri misafir eden tamam hemşerilerimize teşekkürname ederim. Hemşerilerimize hizmetin yeryüzü iyisini sunmak amacıyla gayretle çalışıyoruz” dedi.

DOĞRU Öğür Karı Kolları Başkanı Saliha Diler ise yaptığı konuşmada, “Selim kadınlarımızla çalmadık bap dokunmadık gönül bırakmayacağız inşallah. Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç ve Muhtar Mehmet Eğreti’nun katılımlarıyla Bahçecik Mahallesi’nde Sadiye Kartal’ın hanesinde mahalle sakinleriyle tıpkı araya geldik” diye konuştu. – ADIYAMAN

Share: