Keşan’dan kısa gelişmemiş

Keşan ilçesinde vektör mücadelesi bitmeme ediyor.

Keşan Belediyesinden yapılan açıklamada, ekiplerin halkın sağlığını müzaheret etmek üzere aralıksız çalıştığı belirtildi.

Araç üstü ULV ile ilçenin herhangi bir köşesinde vektörle mücadele gerçekleştirildiği dökme açıklamada, “Veteriner İşleri Müdürlüğüne sadık ilaçlama ekibimizle ilaçlama çalışmalarını sürdürüyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Okşayıcı Geldin Süt Kuzusu Projesi

Keşan ilçesinde, Kırnak Geldin Çağa Projesi kapsamında eskimemiş doğan bebeği olan aileler mülakat ediliyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, ekiplerin ziyaretlerde şehrin yeni sakinlerine teferruatlı, metin ve kudretli bire bir mülk dilediği belirtildi.

Saiye ve Şahin Gümüş’ün oğulları Yunus Emre, Öpücük ve Serkan Arduç’un kızları Seher Baylanlık, Elif Yağız ve Ramazan Unanç’ın kızları Masal, Kalp ve Zafer Ateş’in oğulları Yıldız, Yaşariye ve Cihan Aynar’ın oğulları Şafak’ın, Fethiye ve Furkan Kıyakoğlu’nun Elisa’yı, Içtimai Bindi Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri görüşme ederek, armağan takdim edildiği kaydedildi.

Helvacıoğlu spor eden gençleri müzakere etti

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İzzetiye Mahallesi’nde taraf sahasında spor fail gençleri musahabe etti.

Helvacıoğlu, ziyarette, spora ve gençlere hizmet yatırımlarıyla destek olduklarını belirtti.

Gençlerin yön sahalarında sosyalleştiğini ifade fail Helvacıoğlu, “Bu mutluluğu, keyfi ve gençlerimizin gülen yüzü ile gelişimini gördükçe hangi kadar akıllıcasına bire bir hareket yaptığımızı elan ongun anlıyoruz.” dedi.

Share: