Kahkaha Erçel-Kaan Yıldırım Cephesinde Gözde Evolüsyon!

Kerem Bürsin ayrılığının ardından Halka dizisindeki cila arkadaşı Kaan Saika ile yıpranmamış aynı aşka yelkenli açan Hande Erçel, sıkı dışında sevgilisi ile ilk kez umum ele görüntülenmiş ve amor yöntemince belgelenmişti.

Güdük müddet geçmiş Londra ve arkası sıra Marmaris’te amor tatili işleyen Kahkaha Erçel ile Kaan Yıldırım’ın mutluluğu gelişmemiş sürdü.

“HAYATIMDA KİMSE NAMEVCUT”

Geçtiğimiz aylarda muhabirlerle dostça fail Erçel, “Hayatımda kimse yok… Şu zaman işimle yoğunum. Çokça mutluyum. Kaan bilcümle arkadaşımdı, arkadaşım kalacak” diyerek hasretlik haberlerini doğruladı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

Bütün bu gelişmelerin peşi sıra ikili, içtimai medyada takipleşmeyi bıraktı. Bu kadem sonrası, “İkilinin arkadaşlığı dahi kısa sürdü” yorumları yapıldı.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Gülme Erçel nereli, kaç yaşında; Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma’da dünyaya geldi. 29 yaşındadır.

Mimar Sinan Güzelce Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya bitmeme etmektedir. 2011-2013 yıllarında 3mota oyunbazlık atölyesinde eğitimine başladı,eş zamanlı Temsil Kedi’de oyun asistanlığı yaptı.

Gülme Erçel, 2012 yılında planlı Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbaycan’da planlı bu yarışmada ikinci oldu. Oyunculuğa 2014 yılında “Katmerli Sınıf Üniversitede” adlı diziyle basladi. 2014 yılında “Hayat Ağacı” ünlü dizide (Selin Karahanlı) karakterini canlandırırken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Değer Saylak, Ayrıksı Özberk, Kenan Bal ile bu arada oynadı.

Gülme Erçel, 2015 yılında “Güneşin Kızları” ünlü dizide “Selin Yılmayan” karakterini canlandırmıştır. Dizinin aktör kadrosunda Emre Kınay, Tekâmül Alasya, Angıç Heparı, Miğfer Sarıtaş, Sağlam Atan, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Ardıl, Briz Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Süpürge Otu İlhan kadar esame yer almaktadır. 2017-2020 ortada Dört Başı Mamur Uygur chubbuck atölyesi, Merve Taşkan aktör koçu, İbrahim Çiçek temaşa yönetmeni-koç ile eğitimini hala sürdürmektedir.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım nereli ve birçok yaşında; Kaan Yıldırım, 24 Ara 1986 yılında İstanbul’dahi doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden çıkışlı oldu. Hükûmet Merkezi İletişim Bilimleri Akademisi’nde düzencilik eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kaybolma dizisinde Ölçü karakterini canlandırarak başladı. Fakat Sebep, asıl çıkışını başrollerinde Garaz Çelik, Sevtap Özaltun, Erkan Pazubent Köstendil, Çiy Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında ise başrollerini Yol Eyüboğlu ile üstlendiği benzeri yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

KAAN YILDIRIM HUSUSI HAYATI

14 Mayıs 2016 yılında Yol Eyüboğlu ile Esame Şehriyâr Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

Saika, aynı periyot şarkıcı Olay ile yaşadığı aşkla adından söz ettirdi.

Kaan Sebep’ın sonuç kendisine meslektaşı Kahkaha Erçel ile birliktelik yaşadığı bile konuşuldu.

Share: