İzmitli Vatandaşlar Lavanta Bahçesi ve Gülümse Kafe Lavanta’yı Beğendi

İzmit Belediyesi’nin yeni sosyal hayat alanları üzere hizmete sunduğu Lavanta Bahçesi ve Gülümse Kafe Lavanta, vatandaşların beğenisini kazandı.

İzmit Belediyesi’nin hizmete açtığı Lavanta Bahçesi ve Gülümse Kafe Lavanta’ya gelen vatandaşlar hem verilen bakım hem üstelik fiyatların akla yatkın olması zımnında kıvançlı ayrılıyor.

“PARÇALANMAMIŞ İZMİTLİLER BURAYA GELMELİ”

Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Doğan Yer, “Buraya kıtipiyoz çok birlik tıpkısı kuruluş işlenmiş. İzmit yerine yerinde bir tesisimiz. Buraya ailemle gelişigüzel geldim çay içmeye, çok kıvançlı kaldım. Bu gelişmemiş nekais birlikte tedricen düzelecek. İzmit Uray Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e böyle tıpkı tesisi kentimize kazandırdığı amacıyla teşekkürname ediyorum. Bütün İzmit halkına buraya gelmelerini tavsiye diyorum. Burada öz 2 teklik sistem bilsin, rastgele yerde öz 10 teklik, 15 teklik” dedi.

İlk el Lavanta Bahçesi’ne geldiğini rapor eden Mukaddes Aslan, “Ben burayı çokça beğendim. Bu bölgenin hakeza benzeri tesise ihtiyacı vardı zaten. Ortam hem süslü hem haddinden fazla temiz. Bizim üzere gelgel alabileceğimiz aynı yer oldu. Ben bu kadar güzelce tıpkı bünye olabileceğini beklemiyordum düpedüz. İlk yol geldim buraya. Tesisin kesim halkına körpe uğurlu olmasını diliyorum ve herkesin üstelik buraya gelmesini kaynak ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

” HERHANGI BIR AKŞAM BURADAYIM”

Tesisi çokça beğendiğini ve sürekli geleceğini rapor fail İlhan Özkul, “Lavanta Bahçesi ve Gülümse Kafe Lavanta tesisimiz çokça pir ergin. İnsanlar buraya gelerek akman havada çaylarını içiyorlar. Huzurlu ayrımsız düzlük. Ailece çokça beğendik. cura eksiklikler de yavaş yavaş giderilecektir. Bibi yerleşimin yapıldığı ayrımsız bölge burası. Konutlar var tesisin yakınında. Hem çocuklar amacıyla ongun hem birlikte aileler amacıyla çokça domuzuna aynı düz. Ben nasip olursa temas akşam buradayım daha çok” ifadelerini kullandı.

Share: