İYİ Fırka Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Çankırı ve Çorum’da konuştu

İYİ Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Ünzile Yüksel, Çankırı ve Çorum’da gündeme ve tümen çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulundu.

Yüksel, partisinin Çankırı İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, halkın kendisiyle hal üreterek, ülkeyi bulunduğu durumdan yetişmek üzere yollarda olduklarını söyledi.

Umumi Başkanlarının iki yıldır ülkeyi karış karış gezdiğini tamlayan Yüksel, “Bizler birlikte gidiyoruz, ‘bize görüş verin’ demiyoruz, bunu alelhusus izah etmek isterim. Zira insanlardan siyasetçilerin tıpkı şeyler isteyebilmesi üzere o insanları dinlemesi gerekiyor. Onları dinliyoruz, Genel Başkanımızın selamını götürüyoruz, sıkıntıları nedir, neler bekliyorlar ama sakıncasız olun az buçuk sonraları burada bile esnaf, muamele ziyaretlerimiz olacak ben o kadar alıştım kim aynı dokunup bin kargış işitiyoruz.” dedi.

İktidarın politikalarını birlikte eleştiren Yüksel, ülkenin değme tarafının, her bölgesinin, değme insanın kendileri üzere bire bir olduğunu, kimsenin kimseye faik olmadığını kaydetti.

Yüksel, elan bilahare Çorum’de partililerle benzeri araya geldi.

Çorum Ticaret ve Endüstri Odası Derinti Salonu’nda partililere seslenen Yüksel, Karı Politikaları Başkanlığı olarak ülke genelinde dört aydır sakil bire bir izlence yürüttüklerini söyledi.

İYİ Fırka’nin sunma ücra köşelere kadar ulaşıp ulaşmadığını yerinde tayin etmek istediklerini vurgulayan Yüksel, gezilerde İYİ Tümen’nin büyüklük gündemine bakış açısını, kadın politikalarını, sebep nüfuz koyulmak istediklerini hem vatandaşlara hem teşkilatlara anlattıklarını aktardı.

Ziyaretlerde antrparantez illerle ilişkin raporlar hazırladıklarını bildiren Yüksel, “Kalkınma Politikaları Başkanlığımız, Iktisat Politikaları başkanlığımızın, 81 ile değişik hazırladığı kalkınma projeleri var. Çorum’un, Çankırı’nın, Karadeniz illerinin, gelişigüzel ilin kendine has sorunları tespit edilmiş ve şüphesiz kalkınır, illere neler yapılmalıdır konusunda haddinden fazla ayrıntılı politikalar üretildi.” diye niteleyerek konuştu.Share: