İlkadım Belediyesi Birimler Arası Voleybol Turnuvası başladı

Samsun’da, 22 takımdan oluşan 330 personelin bökelik için savaşım ettiği İlkadım Belediyesi Birimler Arası Uçan Top Turnuvası başladı.

İlkadım Belediyesi’nin geleneksel namına düzenlediği Birimler Arası Voleybol Turnuvası, oynanan geçmiş maçlarla başladı. Uray, çalışanlar arasında dayanışmayı bırakmak, personelin vahim aksiyon stresinden uzaklaşmasını icat etmek için birimler arası turnuvasına bire bir yenisini daha ekledi. İlkadım Belediyesi çalışanlarının ünite müdürlükleri dahilinde oluşturdukları 22 takımdan oluşan 330 personel, takımlarını şampiyon yarmak amacıyla savaşım edecek. Turnuvada takımlar; A,B,C ve D kalkışmak amacıyla hep dört gruba altında yüz yüze gelecek. Gruplarını evvel iki tam tümleç takımlar benzeri kayırıcı tura çıkma şansını yakalayacak.

“Bakir etkinliklerle personelimizi tıpkı araya getireceğiz”

Düzenlenen bu içtimai aktiviteler yardımıyla müteharrik personelin motivasyonun artığına dikkat çekici İlkadım Belediye Reisi Necattin Demirtaş, “Henüz önceki düzenlediğimiz değişik turnuvalarında personelimiz keyifli anlar yaşadı. İş stresinden uzaklaştı. Gurur içi iletişimi pekiştirmek için düzenlediğimiz serencam etkinliğimiz olan uçan top turnuvasına dahi personelin ilgisi iri oldu. bundan sonra bu aktivitelerimize yıpranmamış etkinlikler düzenleyerek devam edeceğiz” dedi.

Turnuvanın bitiş müsabakası ise 08 Ev Iş tarihinde gerçekleşecek. – SAMSUN

Share: