ILAÇ Partisi Umumi Başkanı Babacan, Van’da tümen binasının açılışına katıldı

ÇARE Partisi Umumi Başkanı Yüce Babacan, Van’da esnafı konuşma etti, partisinin el başkanlığı binasını açtı.

Erciş ilçesindeki programının ardından kente mevrut Babacan ve beraberindekiler, Cumhuriyet Altını Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı.

Daha sonraları İpekyolu ilçesindeki bir hareket merkezinde partisinin ülke başkanlığı binasının açılışını işleyen Babacan, tümen programı ve projeleri üzerine bilgiler verdi.

Türkiye’de birçok sorunun yaşandığını ve bu sorunların çözümün olağan olduğunu belirten Babacan, şöyle konuştu:

“Seçimlerin ardından yadırgatıcı bire bir bahis açacağız. Cebimizde güvenin ve çözümün anahtarlarıyla dolaşıyoruz. Seçkin alandaki sorunları kuşkusuz çözeceğimizi açık açık anlatıyoruz. Herhangi Bir alanda eylem planı hazırladık. Çözümlerimizi, kayıtlı benzeri şekilde bütçesini hesap ederek ortaya koyduk. Anca bol keseden atanlardan değiliz. Hesabımızı yapıyoruz. Ne küçümseme verdiysek yerine getirip gerekeni yapacağız. İşte bu yüzden yarının Türkiye’sinin mimarları biz olacağız. Türkiye’nin değişiminde partimiz birincil aynı alım çalım oynayacak. Tek şüpheniz olmasın.”

Babacan ve beraberindekiler daha sonraları Van- Hakkari Tabipler Odası’nı ülfet ederek, başbuğ Ahmet Çalıştırıcı ve dide üyeleriyle bir araya geldi.Share: