Iklimleme Cihazı doğal gaz kutusundan motosiklete portbagaj yaptı

Eskişehir sanayisinde ustalık eden Ferdi Oral, bozuk iklimleme cihazı gaz kutusundan bilistifade iş için kullandıkları ATV motorun arkasına bagaj yaptı.

Eskişehir sanayisinde, ustaların iş üzere kullandığı ve arkasında bagaj olan ATV motor dikkat çekiyor. Normalinde portbagaj namevcut motor modelinin bu halini görenler şaşırıyor. Sanayide teknik eden Ferdi Oral, ufak malzemeleri sarmak için kullandıkları ATV’nin henüz kullanışlı olması için arkasına kaynak yardımıyla çarkıt klima doğal gaz kutusunu kurup takma ettiklerini söyledi. Dükkanda etkisiz vaziyette çokça bulunan gaz kutusunu bu şekilde değerlendirdiklerini söyleyen uz, ATV’nin üstelik daha çok bundan sonra işe yaradığından bahsetti.

“Bazıları bagaj olduğunu anlamıyor”

Motosikletin bu halini gören vatandaşların dönüp ayrımsız henüz baktığını söyleyen idareci Ferdi Ağızcıl, bazılarının “kutuyu motorun gücünü arttırmak amacıyla mi taktınız?” aynı sorular sorduğunu belirtti. Maharetli Ferdi Ağızcıl, “Bu motoru dükkanda kullanıyoruz, malzeme tasrif etmek üzere. Arkasına metruk klima doğal gaz kutusunu köken yaptık. Malzeme taşırken rastgele şeyi elimizde ağrımak zorunda kalıyorduk. Daha Çok ufak malzemeleri bagaja atıyoruz. Görenler şaşırıyor, antrparantez bazıları bagaj olduğunu anlamıyor. Motorun gücünü yükseltmek üzere aynı madde taktık filan sanıyorlar” ifadelerini kullandı. – ESKİŞEHİR

Share: