Gübür evden kurtarılan Cem Muhammet’in annesi, oğlunun velayetini almak için müracaat yapacak

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde boşaltılmak maksut çöp evdeki kilitli odada baygın halde kâin ve 15 gündür Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde otama gören Cem Muhammet A.’nın keyif durumunun, herhangi bir güzeşte dönme daha iyiye gittiği açıklandı. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Çokluk’in 2 kilo 100 gram aldığını ve bundan sonra desteklenmemiş yürüyebildiğini söyledi.

CEM’İN KALDIĞI ANTALYA’DAKİ OCAK GÖRÜNTÜLENDİ

Çokluk Muhammet’in Bursa’dan geldikten sonraları bire bir gününü geçirdiği habbe içini görüntüledi. Akarsu tesisatı onarılmadığı amacıyla mesnet kattaki dairesinin duvar sıvalarının kabarıp düştüğünü, içeride efdal nem oluştuğunu belirten Mısır Yasemini A., yeni tıpkısı sülale kiraladığını söyledi. Çoğunluğu oyuncak ve kırtasiye malzemesinden oluşan eşyaları kolilere dolduran Yasemin A., aynı kaç güne taşınacağını anlattı.

CEM’İ AHZETMEK İÇİN MÜRACAAT YAPACAK

Taşındıktan sonraları oğlunu almak üzere baştan Antalya Aile ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne başvuracağını tamlayan Yasemin A., “Tabiatıyla ki ilk oğlumun afiyet sorunlarının bitmesini ve tedavisinin tamamlanmasını bekleyeceğim. Sonrasında yanıma alacağım. Birçok gündür göremiyorum. Bizim birbirimize ihtiyacımız var. Oğlum eve gelince tebrik pastası keseceğim” dedi. İlk tasdik edildiğinde birlikte pasta alıp tebrik planladığını fakat kader olmadığını kaydeden Mısır Yasemini A., bundan sonra çok sunturlu eyyam yaşayacaklarını dile getirdi.

NELER YAŞANMIŞTI?

Bursa’da tıpkı yararsız evde kilitlenmiş bulunan Cem Muhammet, Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Bulunduğunda zayıf ve algın halde kâin Muhammet’in 1 yıldır orada kaldığı ortaya çıkmıştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Muhammet, burada tedavi altına alındıktan aynı müddet bilahare kilo almaya ve alışılagelen yaşantısına vurdumduymaz dönmeye başlamıştı.Share: