Göçmen: “Ülkücüler, Muhsin Yazıcıoğlu ve Alpaslan Türkeş’i anlatın”

Milli Nöbet Partisi Kırşehir İl Başkanı ve MKYK Üyesi Devlet Muhacir, ülkücülerle birlikte yurtsever duygulara ehil insanların seçim süreçlerinde anılmasının akilane olmadığını idealist ve yurtsever insanların ideolojilerini ve liderlerini tamamıyla anlatması gerektiğini söyledi.

Basın toplantısında mütekellim Muhacir, “Tığ, idealist, ulusalcı, muhafazakar, vatanperver insanların çabucak seçme sathında siyasetçilerin aklına gelmesini anlayamıyoruz. Hayatlarını inandıkları ideoloji uğrunda veren Muhsin Yazıcıoğlu, Alpaslan Türkeş gibi liderlerin bıraktıkları emanetin üstelik sadece politik kaygılarla ortaya atılmasını kınıyoruz” dedi. İl Başkanı Göçmen, “Türk Siyasetinde aynı liderin özlük seçmenine başka ayrımsız lideri anlatmasını kaynak etmesini seri kınıyoruz. Milli Kere Partisi Umumi Başkanı Remzi Çayır ile çıktığı ve inandığı yolda ilahi kelimetullah amacıyla desise-ı ayça davasını birlikte bilcümle ülkücüler hesabına üstleniyoruz. Türkiye’nin gözle görülen seçme atmosferinde dahi kendi Reisicumhur adayımızı çıkararak Allah talih ederse rahmetlik Muhsin Yazıcıoğlu’nun inandığı ve Cenabıhak’ın de emrettiği davayı halkımıza ilam yoluna çıkıyoruz” diye niteleyerek konuştu.

Ankara’da yapılacak kongre öncesi brifing eden başkan Muhacir, “Türkiye’dahi güdük sürede Milli Misil Partisi yerine teşkilatlarımızı kani insanlarımızla oluşturduk. YSK’nın verdiği takvime bakarak de şişman kurultaya tedbir yapıyoruz. Ilkgüz ayının ilk haftasında Türkiye’ye rahmetli liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun nöbet arkadaşı ülkücü Cumhurbaşkanı adayımızı bile tanıtacak ve milletimizle kucaklaştıracağız”ifadelerini kullandı. – KIRŞEHİR

Share: