Germencik Belediye Başkanı Öndeş Esnafla Kahvaltıda Buluştu

Germencik Belediyesi ve Germencik Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle düzenlenen esnaf buluşmasında, Başbuğ Fuat Öndeş esnafla kahvaltı etti.

Site meydanında düzenlenen kahvaltı programında; Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ve Germencik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bilim Adamı Balat konukları karşıladı. Başkan Öndeş esnafın kâm ve önerilerini dinleyerek, yapılan ve yapılacak çalışmalar için bilgelik verdi.

Kahvaltıya; Germencik Kaymakamı Turgay Gülenç ve Okumuş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kontak Başkanı Muhammet Yüksek Künkcü bile katıldı. Programda alay düzlük Muhammet Büyük Künkcü; Şehremaneti ve Esnaf Odası’nın neva ve işbirliğine özen çekerek, Öndeş ve Balat’a teşekkürname etti.

Etkinliğikte konuşan Öndeş temas ve kardeşlik mesajı vererek, şunları söyledi:

“Bugün burada kıymetli Germencik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Bilimci Balat’ın katkıları, Kaymakamımız Turgay Gülenç, Kültürlü Esnaf Odası Bağlanak Başkanımız Sayın Muhammet Büyük Künkcü’nün katılımları siz zer esnaflarımızın teşrifleriyle güzelce tıpkısı etkinlikte buluştuk. Sizleri uymak, beklentilerinizi hesabına yayımlamak amacıyla belediyemizin umum birimleriyle üstümüze düşeni açmak, iptila ettiklerinizi yanıtlamak amacıyla kardeşçe havasında bir kavuşma olmasını istedik.

Malumunuz pandemi dönemi bununla birlikte derin benzeri iktisadi bunalımdan geçtik ve geçmeye bitmeme ediyoruz. Esnaflarımız haddinden fazla şişman sıkıntılar çekti. Bizler bile şehremaneti olarak elimizden geldiğince yanınızda olduk ve olmaya devam ediyoruz. İlçemizi güzelleştirmek, elan çağcıl ve yaşanabilir ayrımsız ağıl beyan etmek ve öncelikle da esnaflarımızın bahtiyarlık ve huzurunu kurmak amacıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Bilimci Balat ile birlikte koordineli adına sizlerin hizmetinde olmayı sürdürecek, sizler üzere en iyisini sunma güzelini ayırmak için artık çalışacağız. Bağlantı ve beraberlikle aşamayacağımız sevgili, çözemeyeceğimiz maslahat namevcut. birlikte fena hâlde benzeri Germencik amacıyla çalışmaya bitmeme edeceğiz. Hepinize geldiğiniz üzere çok teşekkürname ediyor, kalburüstü işlemler artağan kazançlar diliyorum.

Share: