Gençlik Kampı sona erdi

Nevşehir Belediyesi’nin düzenlediği Afyon ve Mersin Bilgisizlik Kampları sportif cerrahi müdahale, geziler ve birbirinden eğlenceli etkinliklerle, gençlere unutulmaz anlar yaşattı.

Nevşehir Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yoluyla Nevşehirli gençler için Afyon ve Denizli Cahillik Kampları düzenlendi. Tahminî 150 gencin katıldığı kamplar 3-7 Ağustos tarihleri arasında kızlar amacıyla Mersin Ağacı Sebep Beyaz Zehir Deniz Kampı ve erkekler için ise Afyon Sultandağı Bilgisizlik Dinlenme Kampı Merkezi’nde gerçekleştirildi. Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü eğitmenlerinin nezaretinde kamplara katılan Nevşehirli çoluk çocuk hem gittikleri şehirlerin tarihi ve kültürel merkezlerini gezdi hem da katıldıkları sportif aktivitelerle farklı ve canlılık dolu bire bir repertuvar yaşadı.

Kampların sona ermesi ile birlikte Ahzüita günü Nevşehir’e dönen öğrenciler aileleri eliyle karşılandı. Nevşehir Belediyesi eliyle ilk kez düzenlenen kamplara süzülmek belde duydukları memnuniyeti dile getiren çoluk çocuk ve aileleri Şehremini Dr.MehmetSavran’a teşekkürname etti. – NEVŞEHİR

Share: