Futbolcular paraları ödenene büyüklüğünde idmana çıkmama kararı aldılar

Lehçe Müptedi Klasman (BAL) temsilcisi 1969 Bilecik Spor Kulübü futbolcuları peşinat, 10 haftanın maç başları ve primlerini alamadıkları amacıyla idmana çıkmama kararı aldı.

BAL temsilcisi Bayırköyspor’un umum haklarını 1969 Bilecik Spor Kulübü devretmesinin arkası sıra kentteki 16 almanak profesyonel grup hasreti sona ermişti. Lige gani bire bir mebde yaparak 1969 Bilecik Spor Kulübü futbolcuları geride kalan 10 hafta böylecene peşinat, 10 haftanın maç başları ve primlerini alamadıkları üzere idmana çıkmama kararı aldı. Bu hafta Sakarya temsilcisi Arifiye Kalaycıspor ile yüz yüze gelecek 1969 Bilecik Spor Kulübü futbolcuları 2 gündür antemana çıkmazken, paraların ödenmemesi takdirinde bu haftaki maça üstelik çıkamayacakları kanıt edildi.

Öte yandan erte 1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Yüce Muyşin kentin takıma eş çıkmamasından etraf geçtiğimiz günlerde incizap etmişti. Yarın kongreye gidecek olan 1969 Bilecik Spor Kulübünde Cengiz Çevik komutan olacağı duyurmuş üste geçtiğimiz hafta futbolculara mal dağıtmıştı. Hile oluşturan ve antrenmana anbean futbolcularla konuşan Acara, bugün namzet olmayacağı açıkladı. – BİLECİK

Share: