Fenerbahçe’de Ümraniyespor hazırlıkları sürüyor

Fenerbahçe, Süper Lig’in 2022-23 sonunun geçmiş haftasında oynayacağı Ümraniyespor maçının hazırlıklarına bitmeme etti.

Teknik yönetmen Jorge Jesus yönetiminde Samandıra Fert Bartu Tesisleri’ndeki idmanın önce 15 dakikası basın mensuplarına yıldızlı gerçekleştirildi. Salonda başlayan idman, sahada yapılan icraat ile devam etti. Zerrin-lacivertli grup, yer koşun yaparak alıştırma sürdürürken idmanın basına mecbur bölümünde ise taktiksel çalışmalar gerçekleştirildi.

Soluk-lacivertli ekipte Başkomutan Aziz ile Joao Pedro’nu tedavileri devam ederken İrfan Duygusal Kahveci ferdî çalıştı. Kişi Kağan Lehtar ise ilk bölümde takımla çalışırken sonrasında bireysel adına hazırlıklarını sürdürdü.KALECİLER SAKIL TEMPOFenerbahçe’bile kaleciler kisik tempoda çalışmalarına devam etti. Sarı-lacivertlilerde takımdan geçmiş sahada saha düz kaleciler, kendileri için hazırlanan program dahilinde çalıştı. İdmanda zeybek Altay Bayındır ile İrfan Duygusal Eğribayat’ın diyalogları dikkat çekti. ALİ ÇALIŞTIRICI SAMANDIRA’DA

Fenerbahçe’bile başkan Uca Belletici, Samandıra Duygusal Bartu Tesisleri’ne geldi. Idman öncesi vadi kenarında yönetim kurulu üyesi Selahattin Payidar, ayak topu faaliyetler direktörü Mario Branco ve ayak topu planlama yöneticisi Okan Özkan ile kardeşçe fail Şanlı Koç, kullanılmamış transferlerden Luan Peres ile matbuat toplantısı sonrası tıpkısı araya geldi. Bire Bir müddet Peres ile dostane fail Büyük Koç, alıştırma öncesinde Jesus ile da ayrımsız araya geldi. Meydan kenarında ayrımsız süre Jesus ile mülaki Mualla Antrenör, soluk-lacivertli ekibin idmanını izledi.

– İstanbul

Share: