Fenerbahçe, Ümraniyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in önce haftasında 8 Ağustos Pazartesi haset sahasında Ümraniyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde teknik yönetmen Jorge Jesus yönetimindeki antrenmanın önceki bölümü salonda gerçekleştirildi. Düzlük çalışmasının geçmiş 15 dakikası basına bulutsuz olan idmanda oyuncular koşuyla antrenmanı sürdürdü. İdmanın basına sınırlanmış bölümünde ise taktiksel çalışmaların yapıldığı belirtildi.

Sarı-lacivertli ekipte sakatlıkları mevcut Joao Pedro ve Başkumandan Aziz antrenmanda kayran almadı. İdmanın ilk bölümünde takımla etkin Er Kağan Lehtar ise antrenmanın ikinci bölümünde bireysel çalıştı.

Fenerbahçe’bile tedavisi süren İrfan Fert Kahveci birlikte takımdan ayrı koşu çalışması yaptı.

Başkan Mehabetli Çalıştırıcı, Jesus ile görüştü

Sarı-lacivertli takımın antrenmanını Fenerbahçe Kulübü Başkanı Uca Belletici dahi takip etti. Şanlı Antrenör, saha kenarında tıpkısı süre teknik direktör Jorge Jesus ile görüştü.

Şanlı Koç ile umumi heyet üyesi Selahattin Baki, ayak topu faaliyetler direktörü Mario Branco ve futbol planlama yöneticisi Okan Özkan üstelik antrenmanı izledi.

Sarı-lacivertli topluluk, hazırlıklarını erte yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Share: