Esmer yollarında genişlik

Esmer yollarının yapım, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde sakil gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün kere durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı- Bolu kavşakları 0-7’nci kilometrelerinde (Bolu Tünel içi karışma) Ankara ve İstanbul istikametlerinde üstyapı ve hizmet tamir çalışmaları nedeniyle rastgele iki taraf trafiğe kapatılacağından, erişim Abant ve Kaynaşlı kavşaklarından heybet için yönlendirilecek.

Vazıh- İzmir Otoyolu’nun 18-19’uncu kilometrelerinde Aydın gişe alanı yıkım ve aranjman çalışmaları cihetiyle muhtelif şeritler kapatılarak açar geçişleri kontrollü sağlanacak.

Çerkezköy- Saray yolunun 20-21’inci kilometrelerinde Kapaklı köprülü kavşağı üstyapı çalışmaları zımnında 11.00-18.00 saatlerinde Çerkezköy-Saray ve Saray-Çerkezköy istikametlerinde sağlıklı şeritler trafiğe kapatılacak.

Ankara- Kırıkkale yolunun 10-12’nci kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak muvasala başka istikamete yönlendirilecek.

Kahramanmaraş-Narlı- Gaziantep yolunun 28-31’inci kilometrelerinde, Fethiye-Seydikemer-Set yolunun 20-39’uncu kilometrelerinde, Hopa-Borçka- Artvin yolunun 1-16’ncı kilometrelerinin ayrışık kesimlerinde nöbet yapım çalışması devam ettiğinden ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

Bozüyük- Mekece yolunun 48-53’üncü kilometrelerinde üstyapı çalışmaları sebebiyle muvasala mukassem yolun tıpkı bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Alaplı-Ereğli- Zonguldak yolunun 5-6’ncı kilometrelerinde meydana gelen heyelan zımnında erişim kontrollü sürdürülüyor.

Sinop- Samsun yolunun 7-11’inci kilometrelerinde (Organize Endüstri Bölgesi kavşağı- Demirciköy Tüneli girişi) yaşanan göçü nedeniyle ulaşım biricik şeritten ve kontrollü gerçekleştiriliyor.

Share: