Eskişehir haberleri… Tepebaşı Belediye’sinin ‘Hayat Komşularımızla Paylaşınca Güzel’ Etkinliği Bitmeme Ediyor

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin “Hanay Komşularımızla Paylaşınca Sunturlu” adlı etkinliği farklı mahallelerde düzenlenmeye devam ediyor .

Işıklar,  Şeker Hastalığı ve Eskimemiş Mahalle sakinleri ile bire bir araya gelen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç,”‘Biz şişman tıpkısı aileyiz’ sözü, bizim için motto değil Tepebaşı gerçeğidir.Tepebaşı Belediyesi adına mecmu imkanlarımız ile baştan sona halkımızın yanı sıra olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Komşunu üstelik desise gel” sloganı ile gerçekleştirilen etkinliklere çokça sayıda Eskişehirli katıldı. CHP Eskişehir Mebus Jale Vuzuh Süllü ile alay malay vatandaşlarla buluşan Başkan Ataç, mahalle sakinleri ile sohbet etti.

“HALKIMIZIN YANINDA VE DESTEKÇİSİ OLMAYA BITMEME EDECEĞİZ”

Buluşmalarda murahhas vatandaşlara seslenen Başkan Ataç, kentin bağlantı ve beraberliğine dikkat çekerken, “Eskişehirli hemşehrilerimiz ile temas ahit ve rastgele ortamda bağlantı halindeyiz. Ocak olmanın gereği üstelik hoppadak sunturlu günlerde değil, yumruk zamanlarda birlikte bu arada olmaktır. Sizlerle gelmek beni haddinden fazla mutlu ediyor. Uzun yıllara müstenit düğme yürek ve samimilik ilişkilerimiz, elan de güçlenerek devam edecek” diye konuştu.

CHP Milletvekili Süllü ise mevki ekonomisinin geldiği noktadan bahsederken, “İnanılmaz aynı pahalılık var. Kumpir bile 10 TL’ye satılıyor, Cilt ayrımsız kenara, tencerelerde neredeyse göveri üstelik kaynamayacak. Nitelik pespaye yara KPSS’üstelik sorular çalma, Hangi olacak gençlerin çalınan hayalleri? Yeniden bile çaresiz değiliz. Evire Çevire günler bizleri bekliyor” dedi.

Şehremaneti divan üyeleri ve şehremaneti başbuğ yardımcılarının dahi katıldığı etkinlikte mahalle muhtarları dahi meze alarak vatandaşlar adına Komutan Ataç’a teşekkürname etti.

Share: