(eskimemiş görüntülerle) AVCILAR’DA KIZINA UYUŞTURUCU KIYMAK İSTEYEN GENCİ ILK DÖVDÜ SONRADAN POLİSE GÖTÜRDÜ

AVCILAR’dahi iddiaya bakarak kızına metal satmak isteyen genci çıkmaz ortasında yakalayan baba, darbettikten sonraları polise götürdü. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Ofis Müdürlüğü maden sattığı güç ile ait faaliyet başlattı. Babanın şüpheliyi darbettiği ve polise götürdüğü anlar kameraya yansıdı.

Olay, mazi saat 16.30 sıralarında Model Mahallesi’nde meydana geldi. Kızının cep telefonu ile mesajlaştığını gören baba, iddiaya göre karşıdaki kişinin ‘Ne büyüklüğünde metal komprime istediğini’ sorması konusunda harekete geçti. Bunun üzerine kızının elindeki telefonu alarak karşılık verdiği öğrenilen ata, “10 komprime” diye yazarak adres verdi. Belirtilen saatte kızı ile gelişigüzel adrese gelen ağababa, Bağcılar’dan gelen şüpheliyi beklemeye başladı. Tıpkı müddet sonra mevrut suratsız, iddiaya bakarak kızı öpmek isteyince ata saldırıya geçti. Kadına taciz olduğunu değerlendiren çevredekiler da baba ile birlikte aynasız genci sokak ortasında dövdü. Cet, elan sonraları şüpheliyi alarak polis merkezine sürükleyerek götürmeye çalıştı. Dayak yiyici şüphelinin yürüyecek abur cubur kalmaması konusunda durdurulan tıpkısı hususi otomobil ile yakındaki Avcılar Polis Merkezi’ne götürüldü. Şüphelinin darbedilme ve götürülme anları düzenlilik kamerası ve cep telefonları ile kaydedildi. Bakir ortaya sâdır görüntüde, mevrut babanın marketin beraberinde oturarak muntazır keleş dövmeye başladığı ve çevredekilere da hastalık dövdüğünü bağırarak söylediği görüldü.

EMNİYETTEN ÇALIŞMA

Uyuşturucu satıcısının polise teyit edilmesi ve görüntülerin basında meydan almasının arkası sıra İstanbul Inanma Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Uğraş Yazıhane Müdürlüğü ekipleri dosya ile ilgilendiren çalışmaya başladı. Şüphelinin bugüne kadar işlediği taksirat ve bağlantıları bir tane tek araştırıldığı kaydedildi.

“TACİZ VE UYUŞTURUCUYA TAHAMMÜLÜMÜZ BULUNMAYAN”

Mahallede sakini Ahmet Bingöl, “Benim dahi kız çocuğum var. Taciz ve uyuşturucuya tahammülümüz bulunmayan. Kızın babası ile birlikte, polis güçleri kardeşlerimiz gelmeden dövdük” dedi. Yaşananları evinden görünce aşağıya indiğini söyleyen Nasip Kızoğlankız ise, “Hepimizin çocuğu var. İyi etmiş, eline esenlik, başkaca bir iki üstelik yaptı. Arakçılık yapanlar, tacizde bulunanlar, uyuşturucu satanlar beş altı saat gözaltında tutulduktan sonraları bırakılıyor. Onlar dahi bunu biliyor, abat davranıyor. Bunlara bizim ukubet vermemiz lüzum” diye konuştu.Share: