Ereğli Belediyesinden 224 bin metrekare kilitli parke

Konya’nın Ereğli Belediyesi serencam 1,5 yılda 224 bin metrekare kilitlenmiş parke ve27 bin metre da bordür çalışması gerçekleştirdi.

Ereğli Belediyesi son 1,5 yılda alelhusus merkeze ırak mahalleler; Zengen, Belkaya, Sarıca, Belceağaç, Orhaniye, Yazlık, Burhaniye, Çimencik, Kutören, Hortu, Yeniköy, Sarıtopallı, Acıkuyu, Çayhan, Ulumeşe, Aziziye, Takip Etmek, Özgürler mahallelerinde kısaca 224 bin metrekare kilitli parke taşı, 27 bin metre bile bordür çalışması gerçekleştirildi. Bunun beraberinde vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yol düzenleme, dolgu, kilitlenmiş taş tamiri ve metres işlemlerine de sakır sakır bitmeme ediyor.

Çalışmalar karşı değerlendirmelerde mevcut Ereğli İlçe Belediye Reisi Hüseyin Oprukçu, “Ereğlimize bakım noktasında var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Şehrimizde huzuru öncelikle belediyemizin rutin işleri ile sağlayacağız. Çünkü huzuru sağlamanın yolu hür memnuniyetten geçmektedir. Hemşehrilerimizin memnuniyeti birlikte bizim sunma rüçhan vazifemizdir. İhtiyaç olan yerlere ve vatandaşlarımızdan mevrut talepler kadar ölçülü çalışmalarda tek arıza olmaksızın bitmeme ediyoruz. Serencam aynı buçuk yılda 224 bin metrekare kilitli parke taşı yol imal çalışması gerçekleştirdik. Ayrıca kez düzenleme, dolgu ve mantinota çalışmalarımıza mütemadi bitmeme ediyoruz. Bir Tane gayemiz şehrimizin tek noktasında tozlu, çamurlu ve siftinlik kez bırakmamak. Hemşehrilerimiz büzük içerisinde trafiğe çıkması amacıyla bütün yollarımızı düzenlemeye devam edeceğiz” dedi. – KONYA

Share: