Elektrikli scootera 6 can binerek canlarını hiçe saydılar

Antalya’nın farklı noktalarında elektrikli scootera bire bir anda binen 6 yavru, bununla üstelik yetinmeyerek çıkış belgesi zir serencam hemen ilerledi. O anlar trafikte ilerleyici eksantrik sürücüler vasıtasıyla cep telefonuyla saniye saniye kayda alındı.

Yaz mevsimiyle alay malay turizm kenti Antalya’bile elektrikli scooterlar güç şekilde kullanılmaya başlandı. Kentte itimat güçlerinin denetim ve uyarılarına karşın elektrikli scooterların falsolu kullanımı devam ediyor. Beş Altı çağ önce elektrikli scooterlara 5 yaşama binmiş ve hırçın yönden trafiği tehlikeye düşürmüştü. Eş benzeri görüntü ise geri akşam vatandaşların el telefonu kamerasına yansıdı. Kentin değişik noktalarında elektrikli scootera 6 çocuk ayrımsız anda destek ve trafikte ilerledi. Bununla bile yetinmeyen ayrıntılar depar dun akıbet derakap posta aldı. Pusat düzlük güdücü ise “Emniyetli taşımacılıkta son bekçi. İyi sürüyor helal olsun” sözleri ile şaşkınlığını dile getirdi. Tıpkı müddet trafikte ilerleyici scooter, aleniyet sokaklarda gözlerden kayboldu.

Öte yandan, elektrikli scootera bir kişiden fazla aldanmak yasak ve bu kurala uymayanlar üzerine cezai işlem uygulanıyor. – ANTALYA

Share: