DÜRÜST Partili Turan: “Birlikteliğimiz motivasyonumuzu artırıyor”

SELIM Tümen Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale İl Genel Meclisi SELIM Fırka ve MHP gruplarını mülakat etti. Turan, iki partinin posta arkadaşlığının haddinden fazla eşsiz olduğunu belirterek, “Ülkemizin ve şehrimizin güçlenmesini sürdürmesi amacında bu birlikteliğimiz motivasyonumuzu artırıyor” dedi.

SELIM Tümen Kol Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ziyarette yaptığı açıklamada, “Çanakkale’mizin tarihin emaneti olduğu bilinciyle akıntı ediyoruz. Bu birey, üzerimize büyük sorumluluklar yüklüyor. Küçümseme demeden, dinlence demeden şehrimiz ve hemşehrilerimiz üzere hangi yapabiliriz anlayışıyla akıntı ediyoruz. Bu anlamda İl Umumi Meclisi başkanımız ve üyelerimiz nazik tıpkı özveriyle çalışıyor. Cumhur İttifakı kendisine kat arkadaşlığımız çok bulunmaz. Ülkemizin ve şehrimizin güçlenmesini sürdürmesi amacında bu birlikteliğimiz motivasyonumuzu artırıyor. Intihap görmek tabii balaban fakat örnek ayrımsız duruşla milletin hizmetinde olmak çokça henüz yüce. Topluluk İttifakı bunu yapıyor. İl Umumi Meclisimizin, İl Hususi İdaremizin şehrimiz genelinde, köylerimizde yüce kere çalışmaları var. 2022 yılı ortalarına kadar diyar merkezimizde ve ilçelerimizde toplamda 105 milyon 408 bin TL kıymet ile 169 bin metrekare parke taş, 70 kilometre SSB misil ve BSK ile 9 bin 200 titrem yama yapıldı. Öte yandan sene sonuna kadar yapılması planlanan 80 bin metrekare parke taşı taş, 53 kilometre SSB posta ve BSK ile 15 bin 812 titrem mantinota yapım çalışması bitmeme ediyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bizler birlikte Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile gelişigüzel üzerimize düşeni yapmaya, destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Programa SELIM Öğür Çanakkale İl Başkanı Naim Arak, Çanakkale İl Umumi Meclisi Başkanı Nejat Alemdar, İl Genel Meclisi AK Parti Kol Başkanvekili Bülent Korkmaz, İl Genel Meclisi MHP Ekip Başkanvekili Enver Koç ve İl Umumi Meclisi üyeleri katıldı. – ÇANAKKALE

Share: