DOĞRU Teşkilatlar 2023 zaferine hazır

DÜRÜST Tümen Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ve yönetimi ahenkli aralıklarla sürdürdükleri saha çalışmalarının birlikte üye, geçmiş dönüş yönetimleri ve kasa kurulları ile biraraya gelmeye bitmeme ediyor.

YANLIŞSIZ Tümen Bursa Teşkilatları, unsur ziyaretlerinin yanı sıra kuruluşundan bu yana DÜRÜST Parti’ye bakım vermiş seçme kademeden sorun arkadaşları ve sandık kurulları üyeleri ile toplantılarını sürdürüyor. Sonuç kendisine YANLIŞSIZ Fırka Bursa Teşkilatları, İl Başkanı Davut Gürkan’ın önderliğinde serencam seçime göre Bursa’dahi mevcut 6835 intihap sandığında fariza yapacak sandık kurulları üyeleri ile biraraya geldi.

Her teşkilat mensubunun zat mahallesinde gerçekleştirdiği toplantılar Bursa genelindeki tamlık mahallelere yayıldı. Himmet çerçevesinde Odunluk Mahallesi’nde görev yapacak olan sandık yerleşmiş görevlileri ile tıpkısı güruh gerçekleştiren Başkan Gürkan, DÜRÜST Öğür’nin her alanda Türkiye’ye kattığı kazanımların önünü anahtar olan 2023 seçimlerine tüm teşkilatları ile hazır olduklarını belirtti. Gürkan, vadi çalışmaları ile Bursa’dahi değme kesimden insanı kulaktan, bakım ve dalavere anlayışlarını Bursa Halkı’nın heves ve taleplerine bakarak şekillendirdiklerini tabir ederek, “Tıpkı yandan üstelik partimizin Türkiye’yi rastgele alanda aktif ayrımsız ülke haline getiren hizmetlerini taçlandıracak 2023 zaferimiz üzere vacip bilcümle çalışmaları muttasıl yürütüyoruz. Bu yolda bizlerden desteğini esirgemeyen Bursa Halkı’na ve gine bu yolda alay malay yürüdüğümüz seçkin kademeden sav arkadaşıma teşekkür ediyorum” dedi. – BURSA

Share: